Metro market world kart kampanyası 100 TL hediye Haziran 2016

 • 01 Haziran 2016
Metro market world kart kampanyası 100 TL hediye Haziran 2016

World kredi kartı sahipleri Metro Toptancı Marketlerden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde hediye world puan kazanacak.  Kampanya 2016 Haziran ayı süresince geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için METRO YAZ BOŞLUK MÜŞTERİ NO YAZ 4454’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Alışverişlerin en yüksek tutarlı olanı üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
Kampanyaya tek çekim ve taksitli alışverişler dahildir.Sadece Metro Gıda Dışı Kataloğunda yer alan seçili teknoloji ürünlerin taksitli satışları kampanyaya dahil olacaktır.
Taksitli alışverişlerin kampanya dahil olması için mutlaka mağazada kampanyanın tanımlı olduğu pos cihazından işlem yapılması gerekmektedir.
Hak edilen puanlar 12 Temmuz 2016 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 23 Temmuz 2016’dır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Doğan dedi ki:

  Çok güzel bilgilendirmişsiniz.nasıl katılacağımız bile tüm ayrıntılarıyla yazılmış.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Doğan bey başvuru için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yok. Sadece taksitli işlemlerde kampanyanın tanımlı olduğu posu kullanma zorunluğu var dikkat edelim. Kampanya 22 Haziran 2016 tarihine kadar geçerli.

 3. Doğan dedi ki:

  Teşekkür ederim.😯

 4. Anonim dedi ki:

  YKB SİTESİNDEN KATILIM ŞARTLARINI AYRINTILI ÖGRENEBİLİRSİNİZ
  YKB WORD SAHIPLERİ METRO YAZIP BOŞLUK BIRAKIP MÜŞTERİ NO SUNU YAZIP 4454 GÖNDERMESİ GEREKLİ DİKKATİNİZE !!!!!!!!!

 5. ŞÜKRÜ GEREKCİ dedi ki:

  NESRİN HANIM GEREK VAR METRO YAZ BOŞLUK MÜŞTERİ NO YAZ 4454 GÖNDER

 6. ŞÜKRÜ GEREKCİ dedi ki:

  Kampanya Koşulları
  2 Haziran – 22 Haziran 2016 tarihleri arasında Metro Toptancı Marketler’den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL Worldpuan hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan kampanya süresince 1 kez faydalanabilecektir. Alışverişlerin en yüksek tutarlı olanı üzerinden Worldpuan kazanılacaktır. Kampanyaya tek çekim ve taksitli alışverişler dahildir. Sadece Metro Gıda Dışı Kataloğu’nda yer alan seçili teknoloji ürünlerin taksitli satışları kampanyaya dahil olacaktır. Taksitli alışverişlerin kampanya dahil olması için mutlaka mağazada kampanyanın tanımlı olduğu POS cihazından işlem yapılması gerekmektedir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün ve içki alışverişleri, iade işlemleri, ticari kartlar ve debit Kartlar dahil değildir. Kampanyadan kazanılan puanlar 12 Temmuz 2016 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanma tarihi 23 Temmuz 2016’dır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Vakıfbank Worldcardlar dahildir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedirVakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

  Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Kampanya aynı tarihlerde Metro Toptancı Marketler’deki diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Şükrü bey bilgi için teşekkürler.

 8. fatih karakaya dedi ki:

  VARAN 2 23 HAZIRAN 6 TEMMUZ AYNI KAMPANYA TEKRAR BAŞLIYOR METRO DA

 9. fatih karakaya dedi ki:

  Veeeeeee yeni kampanya başladıi 23 haziran 6 temmuz arasi 1000 tl harcamaya 100 tl worldpuan.

BİR YORUM YAZ