Kampanya ve İndirim Haberleri

Opet akaryakıt world kart kampanyası 1 Mayıs – 15 Haziran 2019

  • 02 Mayıs 2019
Opet akaryakıt world kart kampanyası 1 Mayıs – 15 Haziran 2019

World kredi kartı sahipleri Opet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 30 TL değerinde opet puan kazanacak. Kampanya 1 Mayıs – 15 Haziran 2019 tarihleri arasında world mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir. Ödemesini yapı kredi pay araçta ödeme ile yapanlara 40 TL hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanyaya katılan World Üye İşyeri olan Opet istasyonlarından 01 Mayıs – 15 Haziran 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşteriler 25 TL Opet Puan kazanacaktır.
4 işlemden en az 1 tanesi Opet istasyonlarında Araçta Ödeme ile gerçekleştirildiği durumda 30 TL’ye ek 10 TL, toplam 40 TL Opet Puan hediye edilecektir.
Araçta Ödeme’nin nasıl yapılacağı kampanya dipnotu sonunda anlatılmaktadır.
1 Mayıs – 15 Haziran 2019 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 125 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz (yakıt) alışverişi yapan müşterilerin World mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 30 TL Opet Puan kazanacaktır. World mobile uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Opet Puan 5 TL’dir. Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 40 TL Opet Puan kazanabilir.
Araçta Ödeme ile yapılacak işlemlerden ek 10 TL Opet Puan kazanabilmek için istasyonda akaryakıt alımından önce pompa görevlisine “Yapı Kredi Pay ile Araçta Ödeme yapılmak istendiği” belirtilmelidir. İşlemler hangi yöntemle (fiziki kart ile ödeme / Araçta Ödeme) yapılmış olursa olsun SMS ile ya da Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak gerekmektedir. Kampanyaya bu iki alternatiften herhangi birinden katılım yapmayan müşteri 4 adet işlemini tamamlasa bile Opet Puan kazanamayacaktır.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel banka kartı ve Yapı Kredi Business kredi kart sahiplerinin kampanya katılımı için OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Kazanılan Opet Puan’lar world üyesi Opet ve Sunpet istasyonlarında harcanabilecektir. Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Opet marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Opeti Puan’lar 18 Haziran 2019 tarihinde yüklenecektir.
Opet Puan’ların son kullanım tarihi 29 Haziran 2019 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 30 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Araçta Öde yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve banka kartları ile Opet istasyonlarından yapılabilir.
Araçta Öde ile kazanılacak ek 10 TL Opet Puan 18 Haziran 2019 tarihinde yüklenecektir. Ek 10 TL Opet Puan’ların son kullanım tarihi 29 Haziran 2019 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 30 Haziran 2019 Tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS veya World mobile uygulaması üzerinden katılmış ve ödemelerini fiziki kartları ile fiziki POS üzerinden yapmış ise, SMS ile 25TL veya World mobile uygulaması üzerinden en fazla 30 TL Opet Puan kazanabilir. 4 adet işlemden en az birini Araçta Ödeme ile yapmış ise, 40 TL Opet Puan kazanabilir.
Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar.
Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
World Business kartlar World mobile uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 25 TL Opet Puan yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ