Opet akaryakıt world kart kampanyası 16 Mayıs – 30 Haziran 2023

  • 16 Mayıs 2023
Opet akaryakıt world kart kampanyası 16 Mayıs – 30 Haziran 2023

World kredi kartına özel Opet akaryakıt kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız 350₺ ve üzeri 4 adet alışverişte 90₺ opet puan kazanacaksınız. Kampanyaya world mobilden katılmalısınız. Ödemeler world posundan yapılmalıdır. Ödemelerden birini QR kodla yaparak ekstra 10₺ kazanarak 100₺ opet puan alabilirsiniz.

Kampanya 16 Mayıs 2023 – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

  • Business Banka(TL/Debit) Kartları kampanyaya dahil değildir.
  • Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 80 TL’ye ek 10 TL, toplamda 90 TL OPET Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az birini POS’ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 90 TL’ye ek 10 TL, toplam 100 TL OPET Puan hediye edilecektir. Ayrıca, Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 80 TL OPET puan daha hediye edilecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
  • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 80 TL OPET Puan kazanabilir.
  • OPET istasyonlarında POS’ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL OPET Puan hediye edilecektir. Kampanya “OPET istasyonlarında toplam 80 TL OPET Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 80 TL OPET Puan kazanmak için World Mobil’den “OPET’de toplam 80 TL OPET Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir:
  • POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile OPET istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. POS’ta QR Kod veya araçta ödeme kampanyasına Business Kredi Kartları, Business TL (Debit) Kartları ve Business Eko Kartlar dahil değildir.
  • POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmadan önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 50 TL OPET puan hediye edilecektir. Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 120 TL OPET puan kazanacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir. Sadece son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 50 TL OPET puanı kazanabilecektir.
  • Harcamasını sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR Kod ile ödeme kampanyasından faydalanarak 10 TL OPET puan ekstra olarak kazanabilecektir, QR kod ile ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir.
  • Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme bireysel kartlarından ödeme yaparak en fazla 150 TL OPET puan kazanabilecektir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x