Kampanya ve İndirim Haberleri

Opet akaryakıt world kredi kartı kampanyası 16 Kasım 2022 – 31 Aralık 2022

  • 16 Kasım 2022
Opet akaryakıt world kredi kartı kampanyası 16 Kasım 2022 – 31 Aralık 2022

World kredi kartı yılın son akaryakıt kampanyasında Opet istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 250₺ ve üzeri 4 adet harcamada 60₺ değerinde opet world puan kazanacak. Kampanyaya world mobilden 16 Kasım 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Ödemelerden birini qr kodla yaparak ekstra 10₺ kazanabilirsiniz. Ayrıca, Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere ekstra 50 TL OPET puan daha hediye edilecektir.

Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 50 TL OPET Puan kazanabilir.
OPET istasyonlarında POS’ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL OPET Puan hediye edilecektir.
Kampanya “OPET istasyonlarında toplam 60 TL OPET Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 60 TL OPET Puan kazanmak için World Mobil’den “OPET’de toplam 60 TL OPET Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir:
POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile OPET istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir.
POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.
Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 50 TL OPET puan hediye edilecektir.
Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 120 TL OPET puan kazanacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir. Sadece son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 50 TL OPET puanı kazanabilecektir.
Harcamasını sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR Kod ile ödeme kampanyasından faydalanarak 10 TL OPET puan ekstra olarak kazanabilecektir, QR kod ile ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir.
Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme bireysel kartlarından ödeme yaparak en fazla 120 TL OPET puan kazanabilecektir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
Kampanya kapsamında işlemlerin OPET marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi OPET istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart OPET Puan’lar 07 Ocak 2023 tarihinde yüklenecektir. OPET Puan’ların son kullanım tarihi 7 Şubat 2023 olup, kullanılmayan OPET Puan’lar 08 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’lere özel ekstra yüklenecek 50 TL OPET Puan’lar da 07 Ocak 2023 tarihine kadar yüklenecek olup, 08 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar.
Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve OPET Petrolcülük A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Ayrıntılı bilgi için: www.Opet.com.tr, www.worldcard.com.tr, www.tlcard.com.tr, yapikredipos.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x