Kampanya ve İndirim Haberleri

Opet araçta ödeme kampanyası 50 TL hediye 15 Ocak – 15 Nisan 2021

  • 16 Ocak 2021
Opet araçta ödeme kampanyası 50 TL hediye 15 Ocak – 15 Nisan 2021

World mobil ile Opet akaryakıt istasyonlarında araçta ödeme sistemi ile yapacağınız 125 TL ve üzeri her ödemede %2 en fazla 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL opet puan kazanacaksınız. Kampanya 15 Ocak – 15 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Araçta Ödeme Nasıl Yapılır?

World Mobil’e giriş yaparak, PAY butonuna tıklayıp Araçta Ödeme’yi seçin ve araçta Ödeme yapabilmek için aracınızın plakasını bir seferlik kaydedin. Opet istasyonda akaryakıt dolumu başlamadan önce akaryakıt satış yetkilisine World Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin. Dolum bittiğinde PAY menüsünden Araçta Ödeme’ye girerek ya da telefonunuza gelen bildirime tıklayarak ödeme ekranını açın. Ödemeyi yapmak istediğiniz kartınızı seçerek işlemi tamamlayın.

15 Ocak-15 Nisan 2021 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan Opet istasyonlarından farklı günlerde Araçta Ödeme ile yapılacak her 125 TL ve üzeri akaryakıt alımınızın %2’si kadar, tek işlemde harcama başına en fazla 5 TL olmak üzere kampanya boyunca toplamda 50 TL Opet Puan hediye edilecektir.
Kampanyaya yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Opet istasyonlarında Araçta Ödeme ile yapılacak harcamalar dahildir.
Aynı gün yapılacak işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Bir müşteri Araçta Ödeme kampanyası kapsamında tek seferde en fazla 5 TL, toplamda en fazla 50 TL Opet Puan kazanabilir.
Araçta Ödeme kampanyası kapsamında puan kazanımı sağlayabilmek için World Mobil’den kampanyaya katılım yapılması zorunludur.
Opet istasyonlarında Araçta Ödeme ile ödeme yapmak için istasyonda akaryakıt alımından önce akaryakıt satış yetkilisine World Pay ile Araçta Ödeme yapılmak istendiği belirtilmelidir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World üye işyerlerindeki Yapı Kredi Bankası World POS sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, kazanım sağlandığı gün yüklenecek olup aynı gün içinde kullanabilecektir. Puan kullanımı süresizdir.
Araçta Ödeme yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard’lar ile Opet istasyonlarından yapılabilir.
Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business kartlar dahil değildir ve Araçta Ödeme kampanya şartlarından faydalanamazlar.
Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
1 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
1 yıl önce

Deveye hendek atlatmak gibi bu nasıl bir kampanya?

1
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x