Opet world akaryakıt kampanyası 200₺ hediye 1 – 31 Aralık 2023

  • 04 Aralık 2023
Opet world akaryakıt kampanyası 200₺ hediye 1 – 31 Aralık 2023

Opet World kredi kartınızla opet akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 3500₺ ve üzeri ödemelerde 200₺ opet yakıt puan kazanacaksınız. Kampanya 500’e 25₺ opet kampanyasıyla birleşir. Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar world mobilden katılımlarda geçerlidir.

Kazandığınız Opet Puanlar harcamadan hemen sonra Opet Worldcard’ınıza yüklenir.
Kampanya 1 Aralık 2023 tarihinden itibaren “Opet Worldcard ile 500 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımında 25 TL, toplamda 75 TL Opet Puan!” kampanyası ile birleşebilir.
Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.
Opet Puan kullanımı ile yapılan işlemlere kampanya kapsamında ödüllendirme yapılmamaktadır.
Aylık harcama tutarları müşteri bazında değerlendirilecek olup ve harcamalara ilişkin puan kazanımları yine müşteri bazında hesaplanacaktır.
Harcamalarınız bir takvim ayı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz ürünleri için pompa satış fiyatları üzerinden fiyat indirimi uygulandığı durumlarda Opet Puan kazanılamaz.
Opet Puan kazanımları, diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Opet Worldcard sahiplerinin Opet Puan kazanabilmeleri için anlaşmalı Opet istasyonlarından yaptıkları akaryakıt veya otogaz alımlarını, istasyondan çıkmadan, istasyon otomasyonundan gelen alım bilgisi ile eşleştirerek Opet Worldcard ile ödemeleri gerekmektedir.
Geçmişe yönelik yapılan ödemeler ve istasyon dışı satışlardan Opet Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x