Opet world kart 2×100 gıda harcamasına 20 TL hediye 6-31 Ağustos

  • 06 Ağustos 2016
Opet world kart 2×100 gıda harcamasına 20 TL hediye 6-31 Ağustos

Opet world kredi kartı sahipleri bu ay 6-31 Ağustos tarihleri arasında yapacakları 2 adet 100 TL ve üzeri ÜYE gıda marketi alışverişinde 20 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya katılımı yapı kredi cüzdan üzerinden olmalıdır. Diğer başvurularda 5 TL eksik puan kazanılır.

Dikkat: Gıda marketi ödemeleri yapı kredi posundan yapılmalıdır.

Kampanya Ayrıntıları

6 – 31 Ağustos 2016 tarihleri arasında Opet World  ile Yapı Kredi World Üyesi Gıda marketi üye işyerlerinde tek seferde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonraki tek seferde yapılacak 2. 100 TL ve üzeri harcamalarda sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli SMS katılımı ile 15 TL, Yapı Kredi Cüzdan katılımı ile 15 TL’ye ek 5 TL toplamda 20 TL yakıt puan kazanılacaktır. SMS ile kampanyaya katılmak için MARKET yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard’ı ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir. Kampanyaya peşin harcamalar dahil olup, internetten yapılan işlemler, puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir. Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 15TL, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmışsa en fazla 20 TL yakıt puan kazanabilir. Kazanılan yakıt puanlar 8 Eylül 2016’ya kadar Opet Worldcard’lara yüklenecektir. Kampanyadan kazanılacak yakıt puanlar için son kullanım tarihi 28 Eylül 2016’dır. Kullanılmayan yakıt puanlar 29 Eylül 2016’da tarihinde geri alınacaktır. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden alınan katılımlardan kazanılan ek 5 TL puan 27 Eylül 2016 tarihinde yüklenecek olup, son kullanım tarihi 17 Ekim 2016’dır. Kullanılamayan puanlar 18 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard’ın kullanıma açık olması gerekmektedir.

 

Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi www.opet.com.tr ve www.worldcard.com.tr adreslerinden alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.