Kampanya ve İndirim Haberleri

Opet world kart akaryakıt kampanyası 16 Mayıs – 30 Haziran 2022

  • 16 Mayıs 2022
Opet world kart akaryakıt kampanyası 16 Mayıs – 30 Haziran 2022

World kredi kartı son Opet akaryakıt kampanyasında uzun bir dönemlik güzel bir fırsat sunmuş. World kartınızla Opetlerden farklı günlerde 150 TL ve üzeri 4 adet harcama yaparak 50 TL kazanabilirsiniz. Ödemelerin birini QR kodla yapmanız gerekli. Normal ödemede 40 TL verilecektir. Kampanyaya world mobil uygulamasından katılım yapılmalıdır.

Kampanya 16 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

QR kodla ödeme kampanyası farklıdır katılım yapmayı unutmayın!

POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Opet istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir.
POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.
Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ve Yapı Kredi Business kartlar ile yapacakları harcamaya ekstra 40 TL Opet puan hediye edilecektir.
Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 80 TL Opet puan kazanacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir.
Sadece son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 40 TL Opet puanı kazanabilecektir.
Harcamasını sadece Yapı Kredi Bireysel kredi kartı ve Yapı Kredi bireysel TLcard’lar ile yapan Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR Kod ile ödeme kampanyasından faydalanarak 10 TL Opet puan ekstra olarak kazanabilecektir, QR kod ile ödeme kampanyasına Business Kartlar dahil değildir.
Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’ler QR kod ile ödeme bireysel kartlarından ödeme yaparak en fazla 90 TL Opet puan kazanabilecektir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce OPETPUAN yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Opet marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Opet istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Opet Puan’lar 08 Temmuz 2022 tarihinde yüklenecektir. Opet Puan’ların son kullanım tarihi 07 Ağustos 2022 olup, kullanılmayan Opet Puan’lar 08 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
4 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mahmut
1 ay önce

Size tavsiyem petrole 23.55 de gidin 300 tl katin ilk 150tl 23,50de cekin diğer çekim 00.01 de çekin 1 tasla iki kuş qr kod ile yapin:)

AbdllhY
1 ay önce
Yanıtla  Mahmut

zaten 6 lt alsan 150 tl böyle 45 günlük kampanyada her türlü alınır..
fazladan gecenin köründe gitmeye gerek yok bence..

Ata
28 gün önce
Yanıtla  AbdllhY

23:55’de yakıt alamazsınız. Son 10-15 dk gün sonu yapılıyor.

AbdllhY
26 gün önce
Yanıtla  Ata

Ben zaten 23.55 de alınmasına karşıyım cevabı Mahmut Beye yazınız…

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x