Opet world kart kampanyasında 25 TL ekstre indirimi 15 Kasım – 31 Aralık

  • 15 Kasım 2015
Opet world kart kampanyasında 25 TL ekstre indirimi 15 Kasım – 31 Aralık

World kredi kartı sahipleri yıl sonuna kadar world üyesi Opet akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 25 TL ekstre indirimi kazanacak. Öncelikle 31 Aralık tarihine kadar 4 adet 100 TL harcama yapacaksınız. Ekstre indirimi direkt yapılmıyor. 1-10 Ocak 2016 tarihleri arasında tekrar opetten 25 TL ve üzeri yakıt aldığınızda ekstrenizden düşülecek. Yani 25 TL yakıt hediye şeklinde düşünebilirsiniz.

Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

Harcama öncesinde AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz zorunludur.

Kampanya Ayrıntıları
Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

TEB Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakıp, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri en fazla 25 TL indirim kazanabilir.

Kampanyaya Otobilim işlemleri, TEB, Vakıfbank, Albaraka Worldcard’lar dahil olup, Worldpuan ve World Business kart ve Anadolubank Worldcard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Vakif postan çektim olurmu

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Vakıf world kampanyaya dahildir, Vakıfbank posu olur.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.