Kampanya ve İndirim Haberleri

Özdilek world kredi kartı kampanyası 30 Nisan – 1 Haziran 2021

  • 02 Mayıs 2021
Özdilek world kredi kartı kampanyası 30 Nisan – 1 Haziran 2021

Özdilek marketlerde world kredi kartı sahiplerine özel kampanya kapsamında yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 30 Nisan – 1 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
1. Özdilek hipermarketlerinde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri peşin market alışverişine 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.
2. Kampanya sadece gıda alışverişleri için geçerlidir. Elektronik, tekstil harcamaları ve Özdilekteyim.com harcamaları kampanya kapsamında değildir.
3. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcardlar dahildir.
4. Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcardlar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
5. Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.
6. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır. Nakit çekim, mail order işlemleri, ticari kartlar ile yapılan işlemler, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
7. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.
8. Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Haziran 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 5 Temmuz 2021’dir. Kullanılmayan 6 Temmuz 2021’de geri alınacaktır.
9. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
10. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcardlara yüklenecektir.
11. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
12. Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
13. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.
14. Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
15. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
16. Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
17. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ