Kampanya ve İndirim Haberleri

Penti world kart kampanyası 1-15 Haziran 2020

  • 01 Haziran 2020
Penti world kart kampanyası 1-15 Haziran 2020

Penti mağazaları ve internet sitesinde world kredi kartı kampanyası kapsamında yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL değerinde hediye world puan fırsatı sizi bekliyor. Kampanyaya world mobil uygulamasından 1-15 Haziran 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
World Mobil kampanyası kapsamında, 1-15 Haziran 2020 tarihleri arasında Penti mağazalarından ve www.penti.com’dan tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 150 TL ve üzeri işlemlerden 20 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanacaktır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 25 Haziran 2020 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 30 Temmuz 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 31 Temmuz 2020 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyada kazanılan puanlar World Üye İşyerleri’nde kullanılabilecektir. Kampanyada kazanılan puanlar Business kartlar, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Penti Giyim Tic. A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ