Kampanya ve İndirim Haberleri

Pentide world karta özel 100 TL’ye 20 TL hediye 1-29 Şubat 2020

  • 02 Şubat 2020
Pentide world karta özel 100 TL’ye 20 TL hediye 1-29 Şubat 2020

World kredi kartı sahipleri Penti mağazalarından yapacakları 100 TL ve üzeri harcamalarında 20 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanyaya 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında world mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Yapı Kredi World ile 1-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Penti mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri işlemlerden 20 TL Penti puan hediye edilecektir.
Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile bireysel banka kartları ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden puan kazanacaktır.
Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi World Mobil uygulaması indirilmelidir.
Yapı Kredi World mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Penti Puanlar 5 Mart 2020 tarihinde yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 16 Mart 2020’dir. Kullanılmayan puanlar 17 Mart 2020 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyada kazanılan puanlar Penti World üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
Business kartlar, Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.ve Penti Giyim Tic. A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ