Real World Puan Kampanyası %20 Worldpuan

 • 11 Mayıs 2010
Real World Puan Kampanyası %20 Worldpuan

Real’de Worldpuan sürprizi!

Tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde %20 Worldpuan ve 1 adet indirim kuponu hediye!

6 Mayıs – 2 Haziran tarihleri arasında Worldcard ile Real’de tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlere 20% Worldpuan hediye. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Her müşteri kampanyadan en fazla 200 TL değerinde Worldpuan kazanabilir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi Kartları ve Anadolubank, Fortis ve Vakıfbak Worldcardlar dahildir. Kampanya gazete, dergi, kontör, tütün mamulleri ve alkollü içecek alışverişlerinde geçerli değildir. Kampanyaya Taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler ve World Business Kartlar dahil değildir. Kampanyadan kazanılan puanlar 5 Haziran tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 20 Haziran 2010’dur.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. SEVNER dedi ki:

  BURSA REAL DE GEÇERLİ DEİL AMA. NE SAÇMA BURSADAKİLER FAYDALANAMIYOR.

 2. tunç dedi ki:

  Puanların süresi geçince silinmesi çok saçma. Onca işin gücün arasında birde kampanya puan silme tarihlerini takip etmek canımı çok sıkıyor. Kazanılmış hakkımızı geri almaları bankaların ne kadar samimiyetsiz olduğunu gösteriyor. Güvenebileceğim samimi bir banka arıyorum.

 3. admin dedi ki:

  Kesinlikle düşüncelerinize katılıyoruz umarım bu uygulama sona erer.

 4. arif dedi ki:

  taksitli alışverişlerde kullanılamaması çok kötü amq str

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.