Sahibinden world kart kampanyası 1-31 Ocak 2016

  • 30 Aralık 2015
Sahibinden world kart kampanyası 1-31 Ocak 2016

World kredi kartı sahipleri sahibinden üzerinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2016 tarihleri arasında GET üzerinden yapacağınız ödemelerde puan kazanacaksınız.

Kampanya katılımı için SAHIBINDEN yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeniz gereklidir.

Kampanya Ayrıntıları

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHİBİNDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHİBİNDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHİBİNDEN yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir. GSM operatörleri SMS birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler.
Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
Kazanılan Worldpuan’lar 12 Şubat 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 23 Şubat 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Şubat 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Altın, mücevher ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.