Setur tatil harcamalarında 300 TL world puan hediye 27 Haziran – 31 Ağustos 2019

  • 28 Haziran 2019
Setur tatil harcamalarında 300 TL world puan hediye 27 Haziran – 31 Ağustos 2019

World kredi kartı sahipleri Setur firmasından yapacakları 3000 TL üzeri harcamalarında 150 TL, 6000 TL üzeri harcamalarında 300 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 27 Haziran – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
27 Haziran-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Worldcard ile Setur Turizm merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, setur.com.tr, Setur Mobil uygulaması ve 4440738 nolu çağrı merkezi üzerinden tek seferde yapılacak 3.000-5.999 TL arasındaki tüm yurt içi otel konaklamalarına 150 TL, 6.000 TL ve üzeri tüm yurt içi otel konaklamalarına 300 TL Worldpuan hediye edilecektir.
World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.
World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
Kampanya bilet, vize, yurt dışı otel/tur ve gemi turları rezervasyonlarında geçerli değildir.
Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacaktır.
Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, rezervasyon iptalleri, iade işlemleri ve World Business kartlar dahil değildir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
Kampanyada kazanılan puanlar 3 Eylül 2019 tarihinde kartlara yüklenecektir.
Puanların son kullanım tarihi 14 Eylül 2019 olup, kullanılmayan puanlar 15 Eylül 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Sms ile kampanyaya katılım sağlayan müşteriler World Mobil üzerinden kampanyaya katılım sağlayamayacaklar.
Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
Kampanyada kazanılan puanlar Setur Turizm merkez ofisleri ve yetkili satış acentelerinde kullanılabilecektir, kazanılan puanlar www.setur.com.tr’den,
Setur mobil uygulamasından ve çağrı merkezinden yapılacak rezervasyonlarda kullanılamayacaktır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x