Kampanya ve İndirim Haberleri

Setur world kart kampanyası 100 TL hediye 1 Şubat-29 Şubat 2020

  • 02 Şubat 2020
Setur world kart kampanyası 100 TL hediye 1 Şubat-29 Şubat 2020

World kredi kartı sahiplerine özel kampanyalar sürüyor. World ile Setur firmasına ait mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 2500 TL ve üzeri rezervasyonlarda 100 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 1 Şubat-29 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya World Üye İşyeri olan ile setur.com.tr ve Setur Mobil uygulamasında yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Setur Turizm merkez ofisleri, yetkili satış acenteleri, 4440738 nolu çağrı merkezi üzerinden ve Setur Seyahat Hattı üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya bilet, vize, yurt dışı otel, gemi turları, araç kiralama ve eğitim rezervasyonlarında geçerli değildir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, Yapı Kredi ticari kredi kartları ve TEB Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 2.500 TL ve üzeri tüm uçak bileti, yurt içi otel, kültür turu ve yurt dışı tur rezervasyonlarına 100 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 12 Mart 2020 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 22 Mart 2020’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Mart 2020’de geri alınacaktır.
Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ıile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden veya SMS (kısa mesaj) ile katılım yapılabilecektir.World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
Yapı Kredi bireysel kredi kartı, ticari kredi kartı ve bireysel banka kartı müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için SETUR yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa, ayrıca SMS ile katılım yapılmasına gerek yoktur.
Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarınıSMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
Vakıfbank Worldcardsahiplerinin kampanya katılımı için SETUR yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
Kampanyada kazanılan puanlar Setur Turizm merkez ofisleri ve yetkili satış acentelerinde kullanılabilecektir, kazanılan puanlar www.setur.com.tr’den, Setur mobil uygulamasından ve çağrı merkezinden yapılacak rezervasyonlarda kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ