Shell akaryakıt world kart kampanyası 1 Nisan – 6 Mayıs 2018

  • 01 Nisan 2018
Shell akaryakıt world kart kampanyası 1 Nisan – 6 Mayıs 2018

World kredi kartı sahipleri Shell akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 30 TL değerinde world puan kazanacak. Kazanılan puanlar 17-28 Mayıs 2018 tarihleri arasında Shell istasyonlarında geçerli olacaktır. Harcamanızı yapı kredi posundan yapmalısınız.

Shell world kart kampanyasına yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden yapılan katılımdan kazanılacak ek Yapı Kredi Shell Puan 10 TL’dir.

Bahsedilen Yapı Kredi Shell Puan’lar Yapı Kredi kredi kartlarıyla alakalı olup, Shell Club Smart Card programında kazanılan ve harcanan puanlarla bir alakası bulunmamaktadır.

 

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir. Kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 20 TL Yapı Kredi Shell Puan yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.