Kampanya ve İndirim Haberleri

Shell akaryakıt world kart kampanyası 16 Ağustos – 30 Eylül 2020

  • 16 Ağustos 2020
Shell akaryakıt world kart kampanyası 16 Ağustos – 30 Eylül 2020

Shell akaryakıt istasyonlarında world kredi kartına özel kampanya kapsamında farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Ödemelerden birini QR ile yaparsanız ekstra 10 TL kazanabilirsiniz. Ayrıca 3 adet QR ödeme kampanyası ile 15 TL gelir ve toplamda 65 TL kazanabilirsiniz.

World mobilden 16 Ağustos 2020 – 30 Eylül 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

– Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 30 TL’ye ek 10 TL, toplamda 40 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az birini POS’ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 40 TL’ye ek 10 TL, toplam 50 TL Yapı Kredi Shell Puan hediye edilecektir.
– Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanabilir.Shell istasyonlarında POS’ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL Yapı Kredi Shell Puan hediye edilecektir.
– Kampanya “Shell istasyonlarında toplam 40 TL Yapı Kredi Shell Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 50 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanmak için World Mobil’den “Shell’de toplam 40 TL Yapı Kredi Shell Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir:
– POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Shell istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir.
– Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun.
– Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Yapı Kredi Shell Puan’lar 09 Ekim 2020 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Shell Puan’ların son kullanım tarihi 08 Kasım 2020 olup, kullanılmayan Yapı Kredi Shell Puan’lar 09 Kasım 2020 tarihinde geri alınacaktır.
– Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x