Tefal 2013 anneler günü kampanyasında Wok tava hediye

 • 02 Mayıs 2013
Tefal 2013 anneler günü kampanyasında Wok tava hediye

Tefal 2013 Anneler günü için düzenlediği kampanyada 2 – 12 Mayıs 2013 tarihleri arasında World kart sahiplerine özel 400 TL ve üzeri alışverişlerde Anneler Gününe özel Wok Tava hediye fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik 12 taksit ve 4 ay taksit erteleme fırsatıyla….

Kampanya Detayları

 • Kampanya 2 – 12 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerlidir. Hediye UNICEF Wok tava kart hamiline alışveriş anında, kart hamili slibi üzerinde “TEBRİKLER WORLD-TEFAL’DEN HEDİYE UNICEF WOK TAVA KAZANDINIZ, HEDİYE TAVANIZI TEFAL BAYİSİNDEN ALABİLİRSİNİZ.” mesajı çıkması sonrasında bayi tarafından verilecektir.
 • Tefal hediye Wok tava kazanılabilmesi için alışverişin tek seferde 400 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Tek ödemeli, taksitli, vade farklı taksitli alışverişler ürün hediyesi kampanyasına dahildir, puanla yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Her müşteri hediye kampanyasından sadece bir kere yararlanabilir.
 • Hediye kampanyasına tüm Yapı Kredi kredi kartları, TEB, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
 • Yapı Kredi ticari kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Alışveriş sonrasında o an itibarı ile bayinin stoklarında hediye ürünün olmaması durumunda, kart hamilinin bilgileri bayi tarafından alınacak ve ürünün bayi stoklarına girmesi sonrasında kart hamiline yine bayi tarafından teslim edilecektir. Hediye kazanan müşterinin slibinde “TEBRİKLER WORLD-TEFAL’DEN WOK TAVA KAZANDINIZ, HEDİYE TAVANIZI TEFAL BAYİSİNDEN ALABİLİRSİNİZ.” şeklinde bir mesaj çıkmaması durumunda, kart hamili daha önce hediye kazanmış veya işyeri kampanyaya dahil olmamış olabilir.
 • Daha önce kampanyadan yararlanılmamış ve ilgili World Üye İşyeri de kampanyaya dahil olmasına rağmen, slibin çıkmaması durumunda World Üye İşyeri yetkilisinin 444 0 448 numaralı World Üye İşyeri müşteri hizmetleri servisini araması sonrasında gerekli kontroller yapılacak ve ürün hediyesi Worldcard hamiline bayi tarafından verilecektir.
 • Hediye ürününün tavsiye edilen KDV dahil perakende peşin satış fiyatı için 426.577 TL’dir.
 • Yapı Kredi veya Tefal kampanyayı tek taraflı olarak kampanyayı bitirme, süresini uzatma veya değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Özge Kandı dedi ki:

  Merhabalar;

  size bir kaç sorum olacak. Ben yakında evlenmeyi düşünüyorum. Ve herşeyin mükemmel olmasını istiyorum. Küçük ev aletleri için bir çok markayı dolaştım. Bunların içinde Tefal, Beko, Arçelik, Siemens, Vestel, Bosch gibi markalar bulunuyor. Ama hala kararsızım.

  Size göre en kaliteli marka ( küçük ev aletlerinde ) hangisi?

  Cevabınızı merakla bekliyorum.
  Teşekkürler / İyi Çalışmalar

BİR YORUM YAZ