Kampanya ve İndirim Haberleri

Total akaryakıt world karta özel kampanya 1- 31 Ekim 2019

  • 01 Ekim 2019
Total akaryakıt world karta özel kampanya 1- 31 Ekim 2019

Total akaryakıt istasyonlarında world kredi kartınızla farklı günlerde yapacağınız 4 adet 125 TL ve üzeri alışverişte 30 TL değerinde total puan kazanacaksınız. Kampanyaya world mobil uygulaması üzerinden 1- 31 Ekim 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
16 Eylül 2019 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Total istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 05 Kasım 2019 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 25 TL Total Puan kazanacaktır.
Word Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 25 TL’ye ek 5 TL, toplamda 30 TL Total Puan kazanacaktır.
Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 25 TL, World mobile uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 30 TL Total Puan kazanabilir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce TOTAL yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
Kampanya kapsamında işlemlerin Total marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Total istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Total Puan’lar 05 Kasım 2019 tarihinde yüklenecektir. Total Puan’ların son kullanım tarihi 16 Kasım 2019 olup, kullanılmayan Total Puan’lar 17 Kasım 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ