Kampanya ve İndirim Haberleri

Turkcell world kart kampanyası 20 Şubat – 6 Mart 2021

  • 21 Şubat 2021
Turkcell world kart kampanyası 20 Şubat – 6 Mart 2021

World kredi kartı sahipleri Turkcell sitesi ve uygulama üzerinden yapacaklar 2000 TL ve üzeri alışverişlerinde 150 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 20 Şubat – 6 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Ödemelerinizi peşin fiyatına 6 taksitle yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
World Mobil`e özel kampanya kapsamında Turkcell Pasaj üzerinden 20 Şubat-6 Mart 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri alışverişlere 150 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Yapı Kredi kredi kartları ile yapılan alışverişlerde peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı sunulmaktadır. Taksit sayısı kategori bazında uygulanan yasal taksit mevzuatına göre değişkenlik göstermektedir.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 150 TL’dir.
Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 12 Mart 2021 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 24 Mart 2021`dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Mart 2021 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanyaya iptal, iade işlemleri dahil değildir. Site üzerinden kampanya kapsamında satın alınan ürünler için yasal cayma hakkı süresi dolduktan sonra kazanılan puanlar kazanan karta yüklenecektir. Puan yüklenmesinin ardından ürünler için para iadesi yapılamayacaktır.
Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 20 Şubat-6 Mart 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için :https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207
Kazanılan Worldpuan’lar anlaşmalı üye iş yerlerinde harcanabilmektedir. Turkcell Pasaj üzerinden kazanılan puanların kullanımı bulunmamaktadır.
Yapı Kredi ve Turkcell tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. YC dedi ki:

    Kampanyanın duyurulduğu ilk 2 gün cazip telefonlar vardı. Puan ile birlikte piyasanın altında fiyatlara ulaşıyordu. Şu an uygun fiyatlı fazla bir telefon kalmadı. Diğer elektronik ürünler için geçerli midir bilmiyorum.

BİR YORUM YAZ