Turknet world kart kampanyası 30 TL ve 1 abonelik hediye

 • 06 Şubat 2017
Turknet world kart kampanyası 30 TL ve 1 abonelik hediye

World kredi kartı sahipleri Turknet adsl 150gb AKN paketine abone olarak 1 ay ücretsiz abonelik ve 30 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya6 Mart 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

TurkNet aboneliği devam eden Worldcard müşterilerine Mayıs ayı fatura ödemesi için 15 TL Worldpuan, Haziran Ayı fatura ödemesi için ilave 15 TL Worldpuan, toplam 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya kapsamında 6 Şubat – 6 Mart 2017 tarihleri arasında TurkNet Özgür Taahhütsüz 150 GB AKN`li paket için abone olan Worldcard müşterileri ilk ay internet ve telefon hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecektir.
 • TurkNet aboneliği devam eden Worldcard müşterilerine Mayıs ayı fatura ödemesi için 15 TL Worldpuan, Haziran Ayı fatura ödemesi için ilave 15 TL Worldpuan, toplam 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Toplam 30 TL Worldpuan kazanabilmek için ücretsiz dönem sonrasındaki iki tam ayın faturalarının ödenmesi ve TurkNet fatura ödemelerinin Worldcard ile yapılması gerekmektedir.
 • Abonelik için turk.net web sitesinden veya 0850 288 80 80 numaralı TurkNet Çağrı Merkezi`nden başvuru yapılmalıdır. Kampanyaya Albaraka, Anadolubank ve TEB Worldcard’lar dahildir, banka kartları ve ticari kartlar ile yapılan ödemeler dahil değildir.
 • Kampanyadan kazanılan puanlar 13 Temmuz 2017 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 24 Temmuz 2017’dir. TurkNet fatura ödemelerinin iptal edilmesi durumunda Worldpuan kazanılamayacaktır.
 • Worldpuan yüklemeleri yapılmış olması durumunda puanlar geri alınabilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
 • Her müşteri her ay için bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Güven Karadeniz dedi ki:

  Arkadaşlar Türkneti öneririm
  ben 15 gün önce geçiş yaptım gayet memnunum..

  150gb adil kullanım kotası evden heryöne 1000 dakika hepsi 60 tl.. ev telefonuna ayrıca fatura vs yoktur.. taahütte yoktur

  ttnet 50gb adil kotaya 56,5 tl ayrıca ev telefonuna her ay 16 tl bundan aşaga kampanyası yoktu
  sözleşmem dolunca ayrıldım..

  türknette en önemlisi ise TAAHÜT YOK Ne zaman istersen ayrıl..

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.