Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf world kart babalar günü kampanyası 15-20 Haziran 2021

 • 16 Haziran 2021
Vakıf world kart babalar günü kampanyası 15-20 Haziran 2021

Vakıf world kredi kartına özel babalar günü kampanyası kapsamında belirilen markalara ait üye iş yerlerinden yapacağınız 500 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 15-20 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Seçili markalar listesi

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ”BABA” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mail order ve temassız ödeme işlemleri, yurt dışı harcamaları, iade iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 25 Haziran 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 25 Temmuz 2021 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 26 Temmuz 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Alışverişlerin World POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. F.K dedi ki:

  sizce cüzdn geçer limidir arkadaşlar?

 2. Faruk dedi ki:

  Yapı kredi de, cüzdan olumlu, vakıf yarın belli olur

 3. Tilki ferhat dedi ki:

  Vakif olumlu dün yaptım yapı kredi de aynı şekilde olumlu.ayrica vakifkartin İnternet harcaması kampanyası ile kombo oluyor

 4. F.K dedi ki:

  bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederiz.

 5. mahmut571 dedi ki:

  Olumlu trendyol cuzdana olumlu hepaiburada cuzdan çıktı bilginize

BİR YORUM YAZ