Kampanya ve İndirim Haberleri

Vakıf world mobil ödeme kampanyası 1-31 Mart 2021

  • 01 Mart 2021
Vakıf world mobil ödeme kampanyası 1-31 Mart 2021

Vakıfbank world kredi kartı sahipleri cep telefonları ile farklı günlerde yapacakları mobil ödemelerde 25 TL kazanacak. Kampanya kapsamında yapacağınız her 100 TL ve üzeri ödemerde 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL hediye edilecek. Kampanya bu ay 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri Mobil Temassız Ödeme alışverişlerinin sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan ”Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.
Mobil Temassız Ödeme dışında yapılan alışverişler, mail order ve internet alışverişi, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri, BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, sanal kartlar ve ek kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar Nisan 2021 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi Nisan 2021’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar Nisan 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Mobil Temassız Ödeme, Android ve NFC özelliği bulunan 5.0 ve üzeri sürümlü akıllı telefonlarda çalışmaktadır.
TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x