Vakıfbank world 15 otomobil çekiliş kampanyası

  • 26 Haziran 2013
Vakıfbank world 15 otomobil çekiliş kampanyası

Vakıfbank world kredi kartı sahipleri 15 otomobilden birini kazanma şansını yakalıyor. Çekiliş kampanyasında 26 Haziran-31 Temmuz 2013 tarihleri arasında http://www.facebook.com/vakifbank adresli VakıfBank Facebook sayfasında “Her 50 TL değerinde alışverişe çekilişle 15 otomobil hediye “ kampanyası için kampanyayı en iyi anlatan sloganı paylaş, iPad mini 16gb wifi kazanma şansını yakala…

Kampanya Detayı:

  • Devir Kazanma Devri yarışması 24 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında http://www.facebook.com/vakifbank adresli VakıfBank Facebook sayfasından yapılacaktır.
  • “Her 50 TL değerinde alışverişe çekilişle 15 otomobil hediye “ kampanyası süresince, belirtilen adresten kampanyayı en iyi anlatan sloganı paylaşan 3 kişi, VakıfBank Kurumsal İletişim Başkanlığı’ndan Osman Tok ve Emir İşeri; Voden’den Erdem Ateş ve Burcu Giray’dan oluşan bir jüri tarafından belirlenecek ve kazananlara iPad mini 16gb wifi hediye edilecektir.
  • Kazananlar, 6 Ağustos tarihinde http://www.facebook.com/vakifbank adresli VakıfBank Facebook sayfasından açıklanacak ve kazanan kullanıcıların Facebook maillerine bilgilendirme yapılacaktır.
  • Kazananlarla Facebook mailleri üzerinden iletişime geçilecek ve talihliler, ödüllerini en yakın VakıfBank şubelerinden kimliklerini ibraz ederek alabileceklerdir. Ödül, başkası tarafından teslim alınamaz.
  • Bilgilerini eksik ya da yanlış doldurduğu tespit edilen kullanıcılar kampanyadan yararlanamazlar.
    Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi hediye kazanamazlar.
  • VakıfBank, önceden haber vermeksizin kampanyayı durdurma, değiştirme ve kampanya süresinde hediye verilecek ödülü değiştirme hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ