Vakıfbank world kart gıda market kampanyası 1-10 Mayıs 2018

 • 01 Mayıs 2018
Vakıfbank world kart gıda market kampanyası 1-10 Mayıs 2018

Vakıfbank world kredi kartı sahiplerine özel yeni kampanyada gıda marketi sektöründen farklı günlerde yapacağınız 2 adet 100 TL ve üzeri harcamada 15 TL değerinde world puan kazanacaksınız. Kampanya 1-10 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyaya katılmak için GIDA yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e gönderebilir veya VakıfBank Mobil Bankacılık üzerinde yeralan “Cepte Kazan” uygulaması üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.
 • Ticari kartlar, Bankomat kartlar, nakit çekim, mail order, sanal ve yurt dışı işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 21 Mayıs 2018 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 30 Mayıs 2018 olacaktır.
 • Kullanılmayan Worldpuan’lar 31 Mayıs 2018 tarihinde geri alınacaktır.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.
 • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Yavuz YILMAZ dedi ki:

  Vakıfbank world kampanya puanlarını yatırmıyor asla katılmayın.Daha önce şok kampanyasına katıldım yatırmadılar,müşteri hizmetleri çözüm üretmiyor.Lanet olsun dedim ve bir daha asla bulaşmayacağım.

 2. Öner dedi ki:

  Yatıyor puan bu kampanya 3-5 aydır var sıkıntı olmuyor

 3. FİKRİ dedi ki:

  Arkadaşlar bu kampanyaya YAPI KREDİ BANKASI WORD KARTI ilede katılabiliyormuyuz bilgisi olan varmı acaba

 4. Anonim dedi ki:

  Kendi pos makinesi olmasi lazimmi

 5. Anonim dedi ki:

  Anonim hayır market olan bütün yerlerden alabilirsiniz.uye isyeri yazmıyor çünkü.gecen ay ben 3 kere 100 TL ve uzeri harcadım BIM den .25 puan kazandim

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.