Vakıfbank world kart internet alışverişlerinde 25 TL hediye

  • 18 Haziran 2016
Vakıfbank world kart internet alışverişlerinde 25 TL hediye

VakıfBank world kredi kartı sahipleri bu hafta sonu 20:00 ile 04:00 saatleri arasında internet üzerinden yapacakları  her 75 TL ve üzeri alışverişte 5 TL, iki gün için toplam 25 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanyada sektör kısıtlaması yok. Vergi ödemesi, fatura ödemeleri dahil.

Ek kart ile yapılan alışverişler, asıl karta dahil edilecektir. Kampanyaya katılmak için GECE yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Ticari kartlar, Bankomat Kartlar, nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 24 Haziran 2016 tarihine kadar son alışveriş yapılan bireysel kredi kartına ve bu kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 4 Temmuz 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 5 Temmuz 2016’da geri alınacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden bir kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ