World 2013 sevgililer günü kampanyasında 25 TL puan hediye

 • 04 Şubat 2013
World 2013 sevgililer günü kampanyasında 25 TL puan hediye

2013 Sevgililer günü kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. World kredi kartı sahipleri 2013 sevgililer günü alışverişlerinde 25 TL değerinde world puan kazanıyor. Kampanyada 14 Şubat 2013 tarihine kadar world üye işyerlerinden yapacağınız giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik, iletişim ve cep telefonu sektörlerinde 100 TL ve üzeri ikinci alışverişinizde anında 25 TL world puan kazanacaksınız.

World’ün “Sevgililer Günü”ne özel düzenlediği alışveriş kampanyası kapsamında ise 4 – 14 Şubat 2013 tarihleri arasında World Üye İşyerleri’nden iki adet 100 TL ve üzeri harcama yapan kart kullanıcılarına 25 TL Worldpuan hediye edilecek. Kampanya giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, saat, kuyum, optik, elektronik, cep telefonu ve iletişim sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde geçerli olacak. Kampanyaya katılmak için, Facebook üzerinden Yapı Kredi World sayfasını like edip katılım bilgilerinin ve kart hanesinin son altı rakamının girilmesi yeterli olacak.

Kampanya Detayları

 • 04-14 Şubat 2013 tarihleri arasında giyim, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik, iletişim ve cep telefonu sektörlerinde, World Üye İşyerleri’nde gerçekleşecek 2 adet, tek seferde, 100 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL puan hediye edilecektir.
 • Müşteri bazında en fazla 25 TL puan kazanılabilmektedir.
 • Kampanyadan kazanılan puanlar kredi kartlarına 23 Şubat 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, son kullanım tarihi  5 Mart 2013 olacaktır. Kullanılmayan puanlar 6 Mart 2013 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya bütün Worldcard’lar, (Worldcard, World Platinum Kart, World Gold Kart, Opet Worldcard, Fenerbahçe Worldcard, KoçAilem Worldcard), adios, adios premium ve Play kartlar dâhildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. halil yıldırım dedi ki:

  kampanya çok güzel

 2. halil yıldırım dedi ki:

  kampanya çok güzel kampanyaya katılmak istiyorum

 3. caner dedi ki:

  kampanya güzelde world üye işyeri olsa bile kampanyaya katılmış olması gerekiyormuş iş yerinin buda çok saçma bence . WORLD ÜYESİ OLACAK HEMDE KAMPANYAYA KATILMIŞ OLMUŞ OLACAK ÖLE BİR YER BULMAK İÇİN DENE BABAM DENE :)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.