World 23 Nisan kampanyasında 5 gün süreyle %23 puan hediye

  • 19 Nisan 2013
World 23 Nisan kampanyasında 5 gün süreyle %23 puan hediye

World kredi kartı 23 Nisan kampanyasında 5 gün süreyle yapacağınız alışverişlerde %23 puan hediye ediyor. Toplamda 23 TL world puan kazanma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayları
20 – 24 Nisan 2013 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan seçili oyuncak, kitap, çocuk giyim mağazalarında tek seferde yapılacak 25 TL ve üzeri alışverişlere %23 Worldpuan verilecektir. Kampanyaya tüm bireysel kredi kartları ve banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan kullanımı işlemleri dahil değildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dahildir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 23 TL değerinde Worldpuan kazanabilir. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için BAYRAM yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuanlar 1 Mayıs 2013’te yüklenecek olup, puanlar için son kullanım tarihi 12 Mayıs 2013’tür. Kullanılmayan Worldpuanlar 13 Mayıs 2013’te geri alınacaktır. Banka kartları için puan yükleme tarihi 1 Mayıs 2013’tür. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. Kampanyaya dahil World Üye İşyerleri: A-C Kitabevi, ADA Müzik, Kitap ve Multimedya, Armağan Oyuncak, Ayakkabı Dünyası, B&G Store, Benetton, Bücürük, Blue Key, C&A, Chicco, Deichmann, D&R, Dost Kitabevi, Dünya Aktüel Kitabevleri, e-bebek, Elit Oyuncak, Flo, GAP (GAP Kids, Baby Gap dahil) Imaginarium, İlke Bebe, İnkılâp Kitabevi, Joker, Kabalcı Kitabevi, KANZ, Koton, LC Waikiki, Leonardini, Literatür Kitabevi, Loco Poco, Massimo Dutti, Megavizyon, Mothercare, Nezih Kitabevi, Nobel Tıp Kitabevi, Nüans Kitapçılık, Okaidi, Oxford Yayıncılık, Remzi Kitabevi, Jakaidi, Panço, Polaris, SMYK, Sisley, Toyzz Shop, YKY – Yapı Kredi Yayınları, Zara, Zeyland.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. gülperi gülse dedi ki:

    migros gibi yerden alışveriş yaptık sadece 10 tl puan verildi nasıl inanalım bu kampanyaya.itiraz ettik incelemeye alındı dediler ama birşey çıkmadı.size olan güvenimizi sarsmayın lütfen.

BİR YORUM YAZ