World alışveriş asistanından 50 TL puan hediye

  • 30 Nisan 2013
World alışveriş asistanından 50 TL puan hediye

World kredi kartı kampanyaları tüm hızıyla sürüyor. World kart sahipleri şimdi  Alışveriş Asistanı uygulamasında bulunan alışveriş merkezlerinde yapacakları 200 TL alışverişe 50 TL World puan kazanıyor.

Kampanyaya katılabilmek için tek yapmanız gereken uygulamayı indirip, uygulamanın BANA ÖZEL bölümünden müşteri numaranızı girerek kampanyaya kayıt olmak!

Kampanya World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan World Üye İşyerleri’nden 29 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında tek seferde veya toplamda yapılacak 200 TL’lik alışveriş için geçerlidir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları (ticari kartlar hariç) ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Haziran 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 17 Haziran 2013’te geri alınacaktır. Kampanyaya katılım belirli adetlerle sınırlıdır.

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonunuza World Alışveriş Asistanı uygulamasını indirmeniz ve uygulamada yer alan BANA ÖZEL alanından kampanya müşteri numaranız ile katılımı yapmış olmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında 50 TL değerinde Worldpuan kazanmak için 29 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan World Üye İşyerleri’nden tek seferde veya toplamda 200 TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ