World kart 2013 Ramazan kampanyasında 50 TL puan hediye

  • 05 Temmuz 2013
World kart 2013 Ramazan kampanyasında 50 TL puan hediye

World kredi kartı sahipleri kampanya ve fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor. World 2013 Ramazan ayına özel kampanyasında gıda marketi, akaryakıt ve giyim alışverişlerinde 100 TL’lik alışverişlerinden sonraki her 100 TL’lik alışverişte 5 TL World puan hediye ediyor. Kampanya 7 Ağustos 2013 tarihine kadar devam edecek.

Yapı Kredi’nin tüm bireysel banka ve kredi kartlarının yanı sıra Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’ların da dâhil olduğu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların “KAZAN” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartlarının son 6 hanesini 3160’a, Vakıfbank Worldcard sahiplerinin ise 6635’e SMS olarak göndermeleri yeterli oluyor.

Kampanya Detayı:

  • Kampanya 5 Temmuz – 7 Ağustos 2013 tarihleri arasında gıda marketi, akaryakıt, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 5 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
  • Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dahildir.
  • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.
  • Banka kartları için SMS katılımı yapılması gerekmemektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 14 Ağustos 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, puanların son kullanma tarihi 25 Ağustos 2013’tür; kullanılmayan puanlar 26 Ağustos 2013’te geri alınacaktır.
  • Banka kartı için puan yükleme tarihi 21 Ağustos 2013’tür. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ