World kart 2016 Ramazan kampanyası 60 TL hediye

 • 01 Haziran 2016
World kart 2016 Ramazan kampanyası 60 TL hediye

World kredi kartından 2016 Ramazan ayına özel kampanya kapsamında market, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kafe, restoran ve fast-food  sektörülerinden tek seferde ve farklı günlerce yapacağınız  ilk 100 TL alışverişten sonra her 100 TL harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 60 TL world puan kazanacaksınız.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 3 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kafe, restoran, fast-food sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
  Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
 • Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan SMS ile katılırsa en fazla 50 TL, Yapı Kredi Cüzdan ile katılırsa 10 TL Worldpuan daha kazanarak en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir.
 • SMS ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile katılım yapılması durumunda, kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Ayrıca tek seferde yapılan 6’ncı 100 TL ve üzeri alışveriş sonrasında ek 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Yapı Kredi Cüzdan’dan katılım ile kazanılabilecek ek Worldpuan en fazla 10 TL değerindedir ve bir müşteri kampanyadan toplamda en fazla 60 TL Worldpuan kazanabilir. Bir müşterinin hem Yapı Kredi bireysel kredi kartı hem de bireysel TLcard’ı varsa, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılım gerçekleştirdiğinde ve puan yükleme anında en az bir adet açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı varsa, Yapı Kredi bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirdiği işlemler için ek puan faydasından faydalanabilir. World lisanslı bankalara ait World kartlar, Yapı Kredi ticari kartlar ve Yapı Kredi TLcard’lar Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılım gerçekleştiremezler.
 • Bireysel kredi kartları için; SMS ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 26 Temmuz 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 8 Ağustos 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 9 Ağustos 2016’da geri alınacaktır.
 • Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan ek Worldpuan’lar 28 Temmuz 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, ek Worldpuan’ların son kullanma tarihi 10 Ağustos 2016’dır. Kullanılmayan ek Worldpuan’lar 11 Ağustos 2016’da geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda ve sadece TLcard ile gerçekleştirilen alışverişler için TLcard’lara 29 Temmuz 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda veya puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında TLcard alışverişleri için kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
 • Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,40 TL’dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
 • Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
 • Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • İnternet Bankacılığı ve ATM gibi kanallardan katılım alınması durumunda SMS ile katılımda geçerli olan kampanya koşulları uygulanacaktır.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Gökhan dedi ki:

  Halen kampanya cüzdan da gözükmedi trolledin mi yoksa bizi admin

 2. mehmet dedi ki:

  kampanya world.com da nezaman yayınlancak

 3. Anonim dedi ki:

  Yok böyle bir kampanya

 4. maximum karta protesto dedi ki:

  iş bankası maximum kartı protesto etmek lazım eğer ramazan ayında da kampanya yapmazsa maximum kartları kapatalım 6 aydır kapmanya yapmış değil diğer bankalar puan dağıırken kendileri sadece izliyor onların kartını taşıyacağımıza avantajlı bankanın kartını allalım da bankacılık işini öğrensinler

 5. orhun dedi ki:

  seçili internet sitelerini yazmıyooorrr?

BİR YORUM YAZ