World kart 50 TL hediye puan kampanyası 2-11 Mart 2018

 • 02 Mart 2018
World kart 50 TL hediye puan kampanyası 2-11 Mart 2018

World kredi kartı sahiplerine özel yeni kampanyada gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, kozmetik ve çiçekçilik sektöründeki ÜYE iş yerlerinden yapacağınız 100 TL üzeri ilk alışveriş sonrası her 100 TL harcamanızda 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL hediye edilecek. Kampanyaya cüzdan uygulaması üzerinden 2 – 11 Mart tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil kartlar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

• Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 15 Mart 2018 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Mart 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Mart 2018’de geri alınacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 15 Mart 2018 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 26 Mart 2018’dir. Kullanılmayan puanlar 27 Mart 2018’de geri alınacaktır.

 

SMS ile Katılım detayları

• Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.

• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

• Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Misafir dedi ki:

  World her zaman yaptığı gibi yine ilk 100.tl lik alışverişi es geçmiş.

 2. mehmet dedi ki:

  kayıt ıçın sms attıgımızda gelen kayıt sm ınde 30 tl puan kazanabılcegımız seklınde sms alıyoruz sms ler hatalımı gelıtr

 3. BATMAN kampanyacısı dedi ki:

  Arkadaşlar tl card ile kampanya katılımında şok marketten 20 lira 3 tane gıdadan 25 ile sektör kampanyasından 50 lira toplam 95 lira gelebilir tek yapacağınız kampanyayı tl card ile yapmak

 4. Elektrikci dedi ki:

  Batman Kampanyacısı, kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulamasından katıldığınızda TLCARD da kampanyaya dahil olmuş oluyor. Birde alışverişlerini temassız olarak yaparsan her alışverişe 5 de oradan gelir.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.