World kart akaryakıt kampanyası 5-31 Ocak 2016

 • 05 Ocak 2016
World kart akaryakıt kampanyası 5-31 Ocak 2016

World kredi kartı 2016 yılının ilk akaryakıt kampanyası kapsamında 4×100 TL alışverişte 30 TL world puan hediye ediyor. Kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde 100 TL üzeri harcamanızdan sonraki her 100 TL için 10 TL olmak üzere toplamda 30 TL kazanıyorsunuz.  Üye iş yeri post şartı mevcut.

Kampanya katılımı Yapı Kredi cüzdan uygulaması üzerinden yapılmaktadır.

Kampanya kapsamında alışverişler 5 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında yapılmalıdır.

Yapı Kredi Cüzdan kampanyası kapsamında 5 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Akaryakıt sektöründen tek seferde yapılacak olan ilk 100 TL’den sonraki her 100 TL alışverişinize 10 TL toplamda 30 TL Worldpuan hediye! Kampanya yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez, en fazla 30 TL puan kazanabilir. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 25 Şubat 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 7 Mart 2016’dır. Kampanyaya yalnızca anlaşmalı World Üye İşyeri akaryakıt istanyonları dahildir. Kampanyaya Otobilim işlemleri dahil olup, TEB, Vakıfbank, Albaraka Worldcard’lar, Worldpuan, Banka kartları, World Business kart ve Anadolubank Worldcard’lar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Ferhat dedi ki:

  Sadece yapikredi kartlari dahil ve ayrica uye isyeri zorunlu

 2. Anonim dedi ki:

  şimdi bir gün de 100 100 iki tane mi çekim olacak

 3. Ferhat dedi ki:

  Ayri gunlerde yapabilirsiniz,ayni gun yalnizca ilk islem dahildir.ayrica uye isyeri zorunlulugu var.

 4. Emin dedi ki:

  Üye iş yeri zorunluluğu var ve yalnızca Ykb kredi kartları dahil. Teb, Vakıfbank ve Albara dahil diyorsunuz da nasıl katılım saglanacaginida yazın bari. World’ün sayfasında kampanya detayları var hatalı bilgileri düzeltin bari. Her şeyi cok iyi yaptığınızı iddia ediyorsunuz yaptığınız yorumlarda. Okuyun Nesrin hanım okuyun…

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Emin bey kampanya bilgilerini world kart sitesinden 5 Ocak tarihinde aldık ve ilk eklendiğinde üye iş yeri şartı yoktu, diüer bankalarla ilgili başvuru yolları da belirtiliyordu. Alt kısımda yeralan detaylar direkt world kart sitesinden alındı. Takip eden arkadaşlar biliyor yapı kredi dansöz gibi her gün kampanya şartlarını değiştiriyor. Bu konuda yapacağımız bir şey yok.

 6. doğan dedi ki:

  yapı kredi yine döndü.sitesinde ilk yayınlandığında üye işyeri ve pos şartı yoktu.

BİR YORUM YAZ