World kart bahar kampanyası 1-30 Nisan 2017

 • 01 Nisan 2017
World kart bahar kampanyası 1-30 Nisan 2017

World kredi kartı sahiplerine özel bahar kampanyası kapsamında bu ay 1-31 Nisan 2017 tarihleri arasında ÜYE Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, beyaz eşya, elektronik marketler, oyuncak ve kozmetik sektörlerinden yapılacak her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde world puan kazanacak.  

Kampanyada farklı günlerde harcama şartı yoktur.

Kampanyaya yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

 Kampanyaya tarihi

• Kampanya 1 Nisan – 30 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya dahil kartlar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

 

 

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

• Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Mayıs 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 16 Mayıs 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 17 Mayıs 2017’de geri alınacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 5 Mayıs 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 16 Mayıs 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 17 Mayıs 2017’de geri alınacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. hassan el 28 dedi ki:

  e ticaret dahil seçili siteler içinde n11 ve gittide var..

 2. Batman kampanyacısı dedi ki:

  3 tane 75 liraya 30 lira ilgilenenlere

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler.

 4. AY dedi ki:

  birşey değil….

 5. Onur dedi ki:

  Bugün bizim toptan market den 100 tl alışveriş yaptım. Kampanya ya dahil olup olmadığımı bilen var mı. Slipte bişey yazmıyor

 6. hasan el giresuni.. dedi ki:

  Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.

 7. onura dedi ki:

  @onur bizim market world işyeri değil bu yüzden olmaz zaten sms geliyor tebrikler kazandın diye

 8. Onur dedi ki:

  Onura mesajınız alındı teşekkür ederim. Ancak kasiyerin bana verdiği slipte alt kısımda yapı kredi yazıyordu. Eğer kampanya ya dahil değilde gitti boşa bir alışveriş :(

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.