Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart Bp akaryakıt kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2020

  • 16 Şubat 2020
World kart Bp akaryakıt kampanyası 16 Şubat – 31 Mart 2020

World kredi kartı sahiplerine özel Bp akaryakıt kampanyası kapsamında üye Bp akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde BP puan kazanabilirisiniz. Kampanya 16 Şubat – 31 Mart 2020 tarihleri arasında world mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kazanılan puanlar 9-20 Nisan tarihleri arasında sadece BP istasyonlarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 09 Nisan 2020 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 30 TL BP Puan kazanacaktır. Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 30 TL’ye ek 10 TL, toplamda 40 TL BP Puan kazanacaktır.
Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 30 TL, World mobile uygulaması üzerinden katılmışsa en fazla 40 TL BP Puan kazanabilir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce BP yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
Kampanya kapsamında işlemlerin BP marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi BP istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart BP Puan’lar 09 Nisan 2020 tarihinde yüklenecektir. BP Puan’ların son kullanım tarihi 20 Nisan 2020 olup, kullanılmayan BP Puan’lar 21 Nisan 2020 tarihinde geri alınacaktır.
Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar,Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar.
BP Hediye Çeki ve BP Taşıtmatik kullanıcıları kampanyadan faydalanamazlar.
Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.
Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
World Business kartlar World mobile uygulaması kampanyasından faydalanamazlar. World Business kartlar için firma müşteri numarası altındaki tüm kartların yaptığı harcamalar için sadece bankanın belirleyeceği bir karta bir kez 30 TL BP Puan yansıtılacaktır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve BP Petrolleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
6 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
OALKAN
2 yıl önce

YAPI KREDİ WORD KAMPANYASI 16 ŞUBAT 2020 DE BAŞLIYOR AMA WORD MOBİLDE KAMPANYA YOK , KAMPANYAYA KATILIM SAĞLANAMIYOR

TURAN
2 yıl önce

Woirld mobilde kampanya gözükmüyor

İzzet
2 yıl önce

AXESS İLE TOTAL istasyonlarında 16 şubat-31 mart arası 4*125 TL harca 40 CHİP para

AY
2 yıl önce

:) sağolun ben teşekkür ederim

6
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x
()
x