Kampanya ve İndirim Haberleri

World kart gıda akaryakıt kampanyası 1 – 31 Ağustos 2021

  • 01 Ağustos 2021
World kart gıda akaryakıt kampanyası 1 – 31 Ağustos 2021

World kredi kartı sahiplerine özel gıda ve akaryakıt kampanyası kapsamında yapacağınız alışverişleri ücretsiz ve faizsiz olarak 1 ay erteleyebilirsiniz. Kampanya 1 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 1 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir.
Erteleme taleplerinizi World Mobil, Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden veya 444 0 444 (Müşteri İletişim Merkezini) arayarak yapabilirsiniz.
Erteleme talepleriniz dönem içinde yapılabilmektedir, Hesap Özetiniz kesildikten sonra iletilen erteleme talepleri gerçekleştirilememektedir.
Daha önceden Harcama Taksitlendir veya Harcama Ertele talimatı verilmiş bir harcama için ikinci kez Harcama Ertele talimatı verilemez.
Nakit çekim işlemleri ve para transferleri ertelenemez.
Peşin ve taksitli harcamalarınızı erteleme işleminizi World Mobil, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nde yer alan Harcama Ertele fonksiyonunu kullanarak 1, 2 veya 3 ay erteleme olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Seçeceğiniz harcamanızı 2 veya 3 ay ertelemeniz durumunda, harcama tutarının (KKDF ve BSMV dahil) %2,37 oranında faiz uygulanacaktır. Faiz tutarı, talimat verilen gün itibarıyla ertelenecek gün sayısı üzerinden hesaplanacaktır. Faiz oranına KKDF ve BSMV dahildir.
Yasal düzenlemeler gereği Harcama Ertele özelliği kuyum, telekomünikasyon, yemek, alkollü içecek, kozmetik ve ofis malzemesi sektörlerinde; doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar ve yurt dışında yapılan harcamalarda; hediye kart ve hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında geçerli değildir.
Harcamanızı 1 ay ertelemeniz durumunda, harcamanız talimatınızı takip eden 2. Hesap Özetinize, 2 ay ertelemeniz durumunda talimatınızı takip eden 3. Hesap Özetinize, 3 ay ertelemeniz durumunda talimatınızı takip eden 4. Hesap Özetinize yansıyacaktır. Harcama Ertele talimatınız için alınacak faiz tutarı da harcamanızın yansıyacağı Hesap Özetinize yansıyacaktır.
Kampanyadan sadece TL ekstreler yararlanabilmektedir.
Kampanya Yapı Kredi POS üzerinden gerçekleşen harcamalar için geçerlidir.
Joker Vadaa özelliği ile harcama anında ek taksit alınan bir işlem için Harcama Ertele talimatı verilemez.
Harcama sonrasında iade gelen işlemler kampanyaya dahil değildir.
Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
Gıda ve akaryakıt sektörü harcamalarınızda bir ay ücretsiz ve faizsiz erteleme kampanyasından faydalanabilmek için, ilgili sektörlerde yapacağınız 50 TL ve üzeri işlemleriniz sonrası gelen bilgilendirmedeki SMS katılımı ile erteleme talimatı verebilirsiniz.
SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ