World kart hafta sonu kampanyası 45 TL hediye 1-3 Aralık 2017

 • 01 Aralık 2017
World kart hafta sonu kampanyası 45 TL hediye 1-3 Aralık 2017

World kredi kartı sahiplerine özel hafta sonu kampanyası kapsamında aşağıda belirtilen sektörlerdeki ÜYE iş yerlerinden yapacağınız her 100 TL harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 45 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 1 – 3 Aralık 2017 tarihlerinde giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik ve saat sektörlerinde geçerlidir.

Kampanyaya Yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil kartlar
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dahil harcamalar
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar,Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
• Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
• Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanya katılım kanalları
• Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

Kampanya faydası
• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 45 TL Worldpuan kazanabilir.
• Kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 15 TL Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 45 TL Worldpuan kazanabilir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri
• Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 11 Aralık 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 21 Aralık 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Aralık 2017’de geri alınacaktır.
• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 11 Aralık 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 21 Aralık 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 22 Aralık 2017’de geri alınacaktır.

SMS ile Katılım detayları
• Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
• Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
• Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
• Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  sektörlerdeki ÜYE iş yerlerinden dedin mi orada dur her yönden deyeceksinki patlasın deyilmi ya.Post yapı kredinin ama üye iş yeri deyilmiş sonuç sıfır anlamadım

 2. uA dedi ki:

  genel itibariyle,taksit yapılan yerlerdir WORLD Üyeişyerleri bilg….

 3. NEW HORİZONS dedi ki:

  World karttan bu haftasonu işe yarar bir kampanya bence; Nesrin hanım bilginize;

  8-10 Aralık 2017 tarihlerinde gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL, toplamda 45 TL Worldpuan hediye.

BİR YORUM YAZ