World kart her 100 TL’ye 15 TL hediye 24-26 Kasım 2017

 • 24 Kasım 2017
World kart her 100 TL’ye 15 TL hediye 24-26 Kasım 2017

World kredi kartından hafta sonuna özel kampanya kapsamında giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat ve elektronik sektörlerindeki ÜYE iş yerlerinden ve seçili internet sitelerinden yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 45 TL değerinde world puan fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 24-26 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
• Kampanya 24 – 26 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
• Giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat ve elektronik sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde ve kampanyanın geçerli olduğu World Üye İşyeri olan seçili e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler için geçerlidir.
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.
• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
• Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.
• Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.
• Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
• Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 45 TL Worldpuan kazanabilir.
• Kampanya kapsamında tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 15 TL Worldpuan kazanılacaktır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 45 TL Worldpuan kazanabilir.
• Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Aralık 2017 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 18 Aralık 2017’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 19 Aralık 2017’de geri alınacaktır.
• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 7 Aralık 2017tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 18 Aralık 2017’dir. Kullanılmayan puanlar 19 Aralık 2017’de geri alınacaktır.
• Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
• Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.
• Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
• Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için KAZAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.
• SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Türk Telekom hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir. Operatörler SMS gönderim bedellerinde değişiklik yapma yetkisine sahiptir.
• Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.
• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
• Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
• Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
• Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
• Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Ua dedi ki:

  Kaldırdılar yayından…

 2. Anonim dedi ki:

  Nesrin hanım gitti gidiyor dan yapılan alışverişler olur mu ?

 3. Anonim dedi ki:

  Cüzdan da var

 4. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Tekrar yayında, ben de mobil uygulamadan katılarak daha önce verdiğim siparişleri iptal ederek yeniden sipariş verdim

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  İş yeri olarak ifade edilmiş, büyük ihtimalle gittigidiyor ve internet harcamaları dahil değil.

 6. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Nesrin hanım GittiGidiyor,Hepsiburada n11 gibi internet siteleri Worldcard.com.tr de Seçil’i internet siteleri listesinde var

 7. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/bonkor-hafta-sonunda-puan-yagmurubr45-tl-worldpuan/s-23/c-7910 Seçili internet siteleri var

 8. Hikmet dedi ki:

  GittiGidiyor da geçerli Nesrin hnm Tuğrul

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ahmet Bedir, teşekkürler. Seçili internet sitelerini yeni gördüm. Evet bahsettiğimiz siteler kampanyaya dahil olmuş.

 10. Yeşim dedi ki:

  Ebebek var mı? bilen varsa yazsın lütfen

 11. Anonim dedi ki:

  Bu world kasitli yapiyor bunu. Millete puan vermeyecek. Kampanyayi kaldirip yeniden yayinlamak da nedir ?

 12. AY dedi ki:

  Yeşim hanım ebebek alışverişi world 24-26 kasım-2017 kampanyasında geçerli … detaylı bilgi için bkz.worldcard ılgili kamp. geçerli int. siteleri (alfebetik değil ortalarda bir yerde yazıyor )

 13. Anonim dedi ki:

  n11 den alışveriş yaptım elektronik katagorisinden ama firma alışveriş kodu mobilya geçiyormuş yatmadı puanım

BİR YORUM YAZ