World kart her 100’e 10 TL toplamda 50 TL hediye Kasım 2016

  • 31 Ekim 2016
World kart her 100’e 10 TL toplamda 50 TL hediye Kasım 2016

World kredi kartı sahipleri Kasım ayına özel kampanya kapsamında gıda marketi, giyim, elektronik, beyaz eşya ve kuyum sektöründe faaliyet gösteren ÜYE iş yerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları her 100 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL world puan kazanacak. Yapı kredi cüzdan üzerinden yapılan katılımlarda 50 TL hediye edilecektir.

Kampanya 1-30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacaktır. TLcard %10 kampanyası ile birleşecektir. Detaylı bilgi eklenecektir.

 

world-market

Kampanyaya tarihi

• Kampanya 1 Kasım– 30 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

 

Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri

• Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketler, beyaz eşya, kasap, manav, şarküteri sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.

 

Kampanyaya dahil kartlar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

 

Kampanyaya dahil harcamalar

• Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler dahildir.

• Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

• Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

• Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir.

• Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin ilki kampanyaya dahil olacaktır.

 

Kampanya katılım kanalları

• Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

 

Kampanya faydası

• Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.

 

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

• Bireysel kredi kartları için; kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 15 Aralık 2016 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Aralık 2016’dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Aralık 2016’da geri alınacaktır.

• Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda TLcard’lara 21 Aralık 2016 tarihine kadar yüklenecektir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

 

SMS ile Katılım detayları

• Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard müşterilerinin, SMS ile kampanyaya katılmak için KASIM yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaralarını 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• Müşterilerin SMS katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.

• Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa SMS ile katılım yapılması gerekmemektedir.

• Albaraka World card sahiplerinin kampanya katılımı için KAMPANYA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.

• Vakıfbank World card sahiplerinin kampanya katılımı için KAMPANYA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. AY dedi ki:

    nesrin hanım yapı kredi cüzdanda cimrleşti biraz her ay 60 tl idi bu ay 50tl ye düşmüş başlığı düzeltirseniz (60 yerine 50) uygun olur saygılarımla… http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/kasimda-50-tl-worldpuan-hediye/s-23/c-7413.aspx

  2. Emin dedi ki:

    “TLcard %10 kampanyası ile birleşecektir” deniliyor, bu kampanyanın içeriği nedir, bilgisi olan var mı?

  3. AY dedi ki:

    Emin bey tüm detaylar gönderdiğim linkte var. Bir üstteki yorum linkini tıklamanızı tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ