World kart ile 50 TL sevgililer günü yemeği hediye kampanyası

  • 01 Şubat 2011
World kart ile 50 TL sevgililer günü yemeği hediye kampanyası

World kredi kartı sahipleri 14 Şubat tarihine kadar kartları ile yapacağı 3 adet 100 TL’lik alışverişe, 50 TL değerinde Sevgililer Günü yemek hediyesi kazanacaktır.
Kampanya, 1-14 Şubat 2011 tarihleri arasında Yapı Kredi World Üyesi giyim, ayakkabı, çok katlı mağaza, optik, kuyum, takı/aksesuar, kozmetik, bilgisayar, cep telefonu ve iletişim, beyaz ve elektonik eşya işyerlerinden yapılacak ola 3 adet 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir Aynı gün, aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ve banka kartları, Anadolubank, Fortis ve Vakıfbank WorldCard’lar da dahildir. Ticari kartlar, WorldPuan ile yapılan alışverişler ve nakit çekim hizmetleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılmak için ASK yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin SM ile 3160’a gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank WorldCard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. Başarılı SMS gönderimi sonucunda kazanılacak olan indirim için 14 Şubat Sevgililer Günü 18:00 – 24:00 saatleri arasıdan cafe-bar, fast food ve restaurantlarda yapılacak olan en yüksek tutarlı harcama dikkate alınacaktır. 50 TL’yi aşan yemek harcamaları için 50 TL değerinde; 50 TL’nin altındaki harcmalar için ise yapılacak olan yemek harcama tutarı kadar indirim verilecektir. Yapı Kredi kredi kartları ile kazanılan indirimler 19 Şubat 2011’e kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi banka kartları ile katılınması ve 14 Şubat günü 18:00-24:00 saatleri arasında banka kartları ile cafe-bar, fast food veya restaurant harcaması yapılması durumunda  ise kazanılacak indirim tutarı, WorldPuan olarak yansıtılacaktır. Her müşteri kampanyadan 1 kez yaralanacaktır. Kampanya katılımı için SMS gönderimleri 15 Şubat saat 24:00 e kadar geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. EMİNE GÜZ dedi ki:

    kampanya yı kazanıp kazanmadığımızı nasıl öğrenebiliriz?VAN da hangi restorantta geçerli?heryerde geçerli mi anlaşmalı biryer varmı?

  2. sinan dedi ki:

    kampanyanıza katıldık ama restoran isim ve yerlerini bilmiyoruz nasıl öğrenebiliriz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.