World kart mobil ödemede 50 TL hediye kampanyası 27 Ekim – 30 Kasım 2017

 • 27 Ekim 2017
World kart mobil ödemede 50 TL hediye kampanyası 27 Ekim – 30 Kasım 2017

World kredi kartı sahipleri yapı kredi cüzdan veya mobil ödeme ile yapacakları her 50 TL alışverişte 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL world puan hediye edilecek. Kampanya 27 Ekim – 30 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 50 TL değerinde puan kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak tüm peşin alışverişler dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir.
 • Kampanya kapsamında mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım menüsünde yer alan Mobil Ödeme menüsüne girerek veya Yapı Kredi Cüzdan’da Mobil Ödeme menüsüne girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir. Kazanılan puanlar 7 Aralık 2017 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 18 Aralık 2017’dir.
 • Kullanılmayan puanlar 19 Aralık 2017’de geri alınacaktır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.
 • Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.
 • Mobil ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir.
 • Kartınızı mobil ödemeye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya Yapı Kredi Cüzdan’a giriş yapmanıza gerek yoktur.
 • Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir.
 • Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızı uyandırmanız (herhangi bir tuşuna basmanız) gerekebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Asleon dedi ki:

  Cüzdan uygulamasında kampanya görünmüyor.

 2. Haluk dedi ki:

  Kampanyanın babası helal yapı kredi. Cüzdan a gerek yok alışveriş yapılması yeterli

 3. Srsr dedi ki:

  Kayıt yapmayada gerek yok,ama işin ilginçi 1 cihazdan birden fazla kartı hallederiz diyorduk cihaz bazında ibaresi ortalığı karıştırdı sizce nasıl olacak bu iş arkadaşlar

 4. NEW HORİZONS dedi ki:

  Srsr ben maximumda çıkış yapıp sonra girdiğim kartın bilgileri ile tekrar giriş yapıyorum bunda da böyle deneyeceksin yada komple telefondan cüzdanı kaldırıp tekrar yükleyeceksin yada eski yaptığın gibi yap bir 50tl fişin altında hemen kazandınız diye ibare çıkıyor..bir kere den belki yazım hatası olabilir

 5. 11-989 dedi ki:

  cihaz bazında dediği nfc olmayan telefonda cüzdan uygulamasını kullananlar arkadaşlarının nfc telefonlarına indirip sürekli başka cihazlarla ödeme yapmaları anlamına geliyor bunu engellemek için cihaz bazında diyorlar

 6. Batman kampanyacısı dedi ki:

  World cepte 28-29 ekimde restoran cafe kitap sinema tiyatro 200 liraya 29 lira veriyor

 7. Srsr dedi ki:

  New,teşekkür ederim

 8. Anonim dedi ki:

  Vakıf world dluyormu

 9. ANIL dedi ki:

  Nesrin Hanım – 1 hafta önce mobil ödeme ile inninal karta 100 tl para yüklemesi yapmaya çalıştım. Ancak ödeme onaylanmadığı halde 100 tl provizyona düştü. 1 haftadır provizyonda görünüyor. Müşteri hizmetlerini aradım net bir şey söylemiyor. Sizce ne yapmalıyım… Lütfen yardım edin…

 10. AY dedi ki:

  Sn. Anıl sıkıntı olmaz benimde başıma en az 3 kez geldi… işlem provizyonda en çok 20-30 gün yada hesap kesim tarihine kadar bekliyor… daha sonra mutlu son işlem lehimize düşüyor… (yalnız her ihtimale karşın migrostan işlem saatini, kasiyerin kim olduğunu not alın ) saygılarla….

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.