World kart Opet kampanyası 4×100’e 50 TL ekstre indirimi

 • 15 Kasım 2016
World kart Opet kampanyası 4×100’e 50 TL ekstre indirimi

World kredi kartı sahipleri üye Opet akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 50 TL ekstre indirimi kazanacak. Kampanya katılımı yapı kredi cüzdan üzerinden yapılmalıdır. Sms ile başvurularda 30 TL indirim sağlanacaktır.

Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. İndirim 1 – 10 Ocak 2017 tarihleri arasında bir sonraki World üye işyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından minimum 50 TL akaryakıt alımı yaptığında 50 TL ekstre indirimi kazanacaktır.

 

Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılan müşteriler 1-10 Ocak 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından 50 TL’den daha az akaryakıt alımı yaptığında, SMS katılımı var ise en fazla 30 TL ekstre indirimi kazanabilecek. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 3160’a göndermesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için YAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin OPET ve SUNPET marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Kazanılan ekstre indirimleri 19 Ocak 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan ekstre indirimleri 19 Ocak 2017 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Banka kartları için kazanılan esktre indirimleri 26 Ocak 2017 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan ekstre indirimleri 26 Ocak 2017 tarihinde yüklenecektir. 1 – 10 Ocak 2017 tarihleri arasında World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt veya otogaz alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına ekstre indirimi yansıtılmayacaktır. Yapı Kredi Cüzdan katılımından kazanılacak ek ekstre indirimi 20 TL’dir. Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanya akaryakıt ve otogaz alışverişleri için geçerlidir. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve her müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 30 TL, Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılmışsa en fazla 50 TL ekstre indirimi kazanabilir. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar ve World Business kart dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından faydalanamazlar. Kampanyaya Anadolubank Worldcard’lar, TEB Worldcard’lar, lisanslı banka ticari kartları ve Yapı Kredi TLcard dahil değildir.

Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Ayrıntılı bilgi için www.worldcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’u ziyaret edebilirsiniz. World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan en fazla 30 TL ekstre indirimi kazanabilir. World Business kartlar Yapı Kredi Cüzdan kampanyasından faydalanamazlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  Vakıf ın ayrıca YAKIT kampanyası bulunuyor opet kampanyası için AKARYAKIT SON 6 hane yazılması gerkiyormuş
  İki kampanya birleştirilebilir

 2. fth dedi ki:

  world sitesinde vakıfkart için YAKIT yazın gönderin diyor vakıfkartın sitesinde ise KAZAN yazın gönderin diyor aynı kampanya değilmi…????

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Katılım mesajları bankaya göre değişir. World sitesi yapı kredi kartlarına ait.

 4. hasan dedi ki:

  makinist uyuma 16 kasım kampanyaları gelmedi şaka bir yana ilk defa kampanyalar oldu burada bi gelişme yok kampanyalar güncellendi

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hasan bey kusura bakmayın, bu ay sites kart kampanyalarını erken ekleyemedim.

 6. hasan dedi ki:

  bir de nesrin hanım marketler bölümünde happy center ulusal olmadığı için mi yok (ulusal da olabilir tam bilmiyorum) ancak kampanyaları vs. çok aktif bir market internet sitesi vs. marketçilikte diğer firmadlardan müşteri hizmetleri vs.olsun çok önde bir kurum..

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hasan bey Happy center kampanyalarını çok sık eklemiyorduk, bundan sonra daha sık eklemeye özen göstereceğiz. İlginiz için teşekkürler.

 8. Anonim dedi ki:

  müşteri numarası nerde yakıt yazıp boşluk müşteri numarası diyor yapıkredi cüzdandan katıldım yeterli değilmi kredi kartım worlopet değildir

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.