World kart survivor sonuç tahmini kampanyası 75 TL hediye

  • 27 Mart 2016
World kart survivor sonuç tahmini kampanyası 75 TL hediye

World kredi kartı sahipleri popüler yarışma programı Survivor sonuçlarını tahmin ederek doğru tahmin eden ilk 25 kişiye girdiklerinde her hafta 75 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya TV8 Yan Ekran uygulamasında Vadaa ile Kim Kazanır oyunu bu hafta başlıyor.

Kampanya Ayrıntıları

 18 Mart 2016 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında her hafta TV8 yan ekran uygulaması üzerinden sorulan sorulara doğru yanıtları vererek en çok puan kazanan 25 adet Worldcard sahibine 75 TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Bir müşteri bir ay içerisinde en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilecektir. TV8 yan ekran uygulamasında en çok puan kazanan müşteri sıralaması her hafta TV8 yan ekran uygulamasında görüntülenebilecektir. TV8 yan ekran uygulamasında kazanılan puanlar başka bir hesaba devredilmemektedir. TV8 yan ekran uygulamasından kazanılan puanlar da herhangi manipülasyon şüphesi olduğunda alınan bütün puan sıfırlanıp, abonelik iptal edilecektir. İletmiş olduğunuz bilgiler ödül verilebilmesi için sadece Yapı Kredi ile paylaşılacak ve TV8 Yan Ekran tarafından depolanmayacaktır. TV8 Yan Ekran hakkındaki görüşlerinizi ve şikayetlerinizi yanekran@tv8.com.tr adresine iletebilirsiniz. Oyun Survivor’ın finali ile birlikte sona erecektir.
Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. neocu dedi ki:

    git adam gibi kampanya yap vadaaaa

BİR YORUM YAZ