World kart Total akaryakıt kampanyası 50 TL indirim 1 Ekim – 14 Kasım 2017

 • 01 Ekim 2017
World kart Total akaryakıt kampanyası 50 TL indirim 1 Ekim – 14 Kasım 2017

World kredi kartı sahipleri Total akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri harcamada 50 TL indirim kazanıyor. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden 1 Ekim – 14 Kasım 2017 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kart sahipleri 15-24 Kasım 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri olan Total istasyonlarından minimum 25 TL akaryakıt alımı yaptığında 25 TL indirim kazanacaktır. 01 Ekim – 14 Kasım 2017 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması halinde, 15-24 Kasım 2017 tarihleri arasında bir sonraki World Üye İşyeri Total istasyonlarından minimum 50 TL akaryakıt alımı yaptığında kazanabileceği indirim tutarı 50 TL olacaktır.

Her halukarda bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir. Ancak 15-24 Kasım 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler eğer SMS katılımı var ise bir sonraki World Üye İşyeri olan Total istasyonlarından 50 TL’den daha az akaryakıt alımı yapmış olsalar bile bu durumda en fazla 25 TL indirim kazanabilecek. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı veya Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için TOTAL yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin kampanya katılımı için YAKIT yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının son 6 hanesini 4454’e göndermesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için TOTAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için TOTAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermeleri gerekmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin Total marka tanımlı Yapı Kredi World Üye İşyerleri üzerinden yapılması gerekmektedir. Bireysel kredi kartları ile kazanılan indirimler 23 Kasım 2017 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. Bireysel banka kartları ile kazanılan indirimler 27 Kasım 2017 tarihine kadar yansıtılacaktır. Yapı Kredi Business kredi kartları için kazanılan indirimler 27 Kasım 2017 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 30 Kasım 2017 tarihinde yüklenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 31 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Cüzdan uygulamasına 50 TL SMS ile 25 TL haksızlık akıllı telefon lazım vede teknoloji

 2. Ömer OSMAN BOZKURT dedi ki:

  1ekim14kasım2017total akaryakıt kanpanyasınaanlaşmali üye istasyonları izmir de nerelrden. yakıt alabiliriz vörld kartla.

 3. Onur Buca dedi ki:

  Gaziemir optimum yanında total var tek bildiğim

 4. sami aksoyer dedi ki:

  üye istasyon isimleri ve yerlerini verseler cok iyi olur

 5. Anonim dedi ki:

  İş Bankası anlaşmalı olduğu istasyonların adını ve adresini veriyor. Ama her ne hikmetse Yapı Kredi Bankası bu isimleri devlet sırrı mahiyetinde açıklamıyor. Çok saçma…

 6. Anonim dedi ki:

  Kampanyaya katılan total k.maras ta nerede…

 7. Ahmet Bedir Koyun dedi ki:

  Total un bir çok istasyonu YapıKredi üyesi değil. Yakıt almadan üye olup olmadığını check edin.

 8. Ali dedi ki:

  K.maraş ‘ta hangi total istasyonları world kampanyasına katılmış bilen var mi

 9. Kenan Mete dedi ki:

  Yapı Kredı Bankası Türkiyenin teknoloji bankasıyız diyor .
  Bu koskoca bir yalan!
  Neden mi Banka üye işyerleri anlaşması yapıyor uygulanıyor.
  Burada en önemli konu uygulamanın müşteri fayda boyutunda mişteri hesaplarına yansıtılması noktasında uygulanmıyor.
  Banka Yapıkredı müşterisini beni madur etti.
  Bunu uygulama ve bilgi ve hesap bilgilerini ve alişveriş yapmiş bigilerimi iletmiş ve evlere şenlik cağri Merkezi ile
  görüşüp bilgi paylaşmiş olmuş olmama rağmen banka kayıtları esas 10 gündür cevap bile vermediler.
  Aradım biz banka olarak paranızı gasp ettık.
  Evet kampanya ya katıldınız alışveriş yaptınız parapuan
  wordpuanızı vermiyoruz dediler.
  Buradan özellikle banka olarak kampanya yapan ve müşteriyi kandıran ve parasını vermeyen bankaya karşı bilinçli ve vatandaşı kandıran Türkiyenin teknoloji bankasıyım diyen bankaya kanmayın.

  Kenan Mete
  Ataşehir – İstanbul
  Gsm: + 90 535 490 94 60
  Mail: kenanmete@yahoo.com

 10. Anonim dedi ki:

  İstanbul’dan çıktıktan sonra Samsun’a kadar TOTAL yok?

 11. Göksel dedi ki:

  23 kasımda indirim diyordu. yansıyan var mi acaba

 12. Mustafa dedi ki:

  İzmirde total istasyonundan her seferinde yakıt almak için 30 lira yakıt harcıyorum, kampanya cazip değil.Gaziemirde 1 tane var, Buca’da yok..Bankaların yakıt kampanyası için istasyon sayıların yeterli olup olmadığına bakması gerek…

 13. Ali dedi ki:

  Bu tarihler arasında 4 adet 100 liralık akaryakıt aldım Ankara acity avm yani 14 kasımdan sonra aldığım yakıt için extre se indirim olacak dediler ancak indirim felan görmedim.

 14. Haluk dedi ki:

  Yapı Kredi Cüzdan için kazanılan indirimler 30 Kasım 2017 tarihinde yüklenecektir. 

 15. Kürşat Murat BAKLA dedi ki:

  Mobil uygulama hiç bir yerde yok bunu da dikkate alırlarsa iyi olacak

 16. Sadika dedi ki:

  İndirim yansıtılmamıs nasıl bir kampanya bu anlamadım.Başka bankalar verdiği puanları aynı gün kartta yüklüyor. Bu yapikredi worldcard acayip.

 17. Ersin bey dedi ki:

  Cuzdan uygulamasindan kampanyaya katilmama ragmen 25 tl indirim yapmislar. Gel de arayip kavga etme. Ogrenemediler su isi. Yada islerine gelmiyor

 18. Cigdem dedi ki:

  Şikayetleri okudum.kesinlikle yapikredi çok acayip bir banka oldu.El mi değiştirdi satıldığı ne?ben de cüzdanları katıldığım halde 25 TL yüklenmiştir biraz önce aradım, ayın 7 de yüklenecek dediler.Bu resmen tüketiciyi kandırmak kampanya 15 kasımda bitti ve yükleme Aralık 7 de tamamlanacak resmen 1 ay.
  Garanti bankası ve akbank kampanyalardan en iyi tüketiciyle hizmet veren bankalar.
  Yapikredi ben maaşımı başka bankaya taşıdığım halde maaşımı 1 ay sonra devredecegini söyledi. Ama promosyonu hemen geri aldılar.
  O kadar da uyanıklar…

 19. refi celal bayar dedi ki:

  30 kasımda indirim yansımadı

 20. refi celal bayar dedi ki:

  Çiğdem Hn;bende tüm hesaplarımı garantiye kaydırıyorum,gerçi hepsi birbirinin kopyası,yapının şimdi opet kampanyası varmış ama oralı bile olmadım.

 21. Anonim dedi ki:

  1Ekim 14 Kasım world kart Total kampanyasına yapı kredi cüzdan ile katıldım 30 Kasım’da kartlara yansıtılacaktır beyan edildiği halde kartlara indirim yansıtılmamıştır indirimin en kısa zamanda yansıtılmasını bekliyorum,bundan sonraki kampanya ve banka güvenirliğini sorgulamak gerekecek.

 22. Mustafa cınar dedi ki:

  1Ekim_14 Kasım yapı Kredi world kart Total Kampanyasına yapı Kredi Cüzdan ile katıldım, indirimin 30 Kasım’da kartlara yansıtılacaktır beyan edildiği halde kartlara indirim yansıtılmamıştır bu indirim kısa zamanda yansıtılmasını bekliyorum. Bir banka eski müşterisi olarak bankanın güvenirliğini sorgulamam gerekecek.

 23. ilhan dedi ki:

  9 aralık oldu hala kartlara indirim yansıtılmadi . Bira almam

 24. AY dedi ki:

  benimde ykb playcard&mavi jeans 150 tlye 50 tl wp yatırmadı neymiş efendim; işlem taksitliymiş… kayıt bile açmadılar… ziraatbankta acayip bonkör !!! 1100 tl harca 50 tl kazan tamı tamına %4,54 kazanç, afişlerine de bol bol yazmışlar birde galga geçer gibi….teb ise en uzun gece kamp. geceyarısı anadolu hayat bes ödemesi yaptım yok neymiş çekilen pos int. alışverişi görünmüyormuş!!! bankalar iyice garipleşti…. hemde aylardan aralık olmasına rağmen… (sene kapanmadan verdiği faydaları gider göstererek müşt. şirin gözükmek için).. ocak ayında vay halimize…

 25. Hikmet dedi ki:

  Ay play benimde yatmamıştı taksitli işlemdi talep açtılar

 26. NEW HORİZONS dedi ki:

  geçmiş olsun AY dediğin gibi aralık da böyle olan ocaktan sonra iyice cimrileşirler, ve zaten her geçen gün oranlar düşüyor geçen sene ortalama %10 olanlar bu sene % 7 – 5 lere gelmiye başladı ve işin zevki kaçtı, iyice çingene oldu bankalar… neydi o günler, akaryakıtta tek bir işlemde bonustan shelde %4 diğer istasyonlarda %2 günlük rutindi hey gidi günler hey…

 27. AY dedi ki:

  Ne bileyim hikmet arkadaş hem 4440444 ü aradım hemde 4440440 şikayet hattını bir daha denemeliyim galiba…

 28. AY dedi ki:

  Arkadaşlar birde gece ceptetebden şöyle bir sms gelmiş Kampanya: CEPTETEB Kredi Karti ile 31/12/2017’ye kadar, ido.com.tr veya IDO Cagri Merkezi’nden alacagin dis hat biletlerine % 100 indirim. Bir musterimiz en fazla 100 TL indirim kazanabilir. Detayli bilgi icin cepteteb.com.tr SMS istemiyorsaniz 2941’e IPTAL yazip gonderin. 0876004342000105 B001

 29. Haluk dedi ki:

  Total yapı kredi cüzdan indirimi açtığım kayıt ile dün yattı ancak mobil temassız otuz tl beklemede

 30. AY dedi ki:

  napalım izmirli kardeş Allah beterinden korusun…. :)

 31. Anonim dedi ki:

  idoyla bit yalıova köftecıye gidelım hayırlısıyla gidiş geliş nasıl olsa ceptecep karşılayacak

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.