World kredi kartı 5 adet 100 TL alışverişe 50 TL world puan

 • 29 Nisan 2011
World kredi kartı 5 adet 100 TL alışverişe 50 TL world puan

World kredi kartı kazandırmaya devam ediyor.World kart sahipleri Mayıs ayı sonuna kadar world üye işyerlerinde, Worldcard kart ile tüm sektörlerden yapılacak olan 5 adet 100 TL veya üzeri alışverişe 50 TL değerinde Worldpuan kazanıyor.Türkiye’nin en çok kazandıran kartına da bu yakışırdı.

Türkiye’nin en bonkörü Worldcard tam 20 yaşında.

İşte bunun şerefine tüm sektörlerde World Üye İşyerleri’nde 23 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında 50 TL Worldpuan hediye!

 • 23 Nisan – 31 Mayıs 2011 tarihleri arasında World üye işyerlerinde, Worldcard kart ile tüm sektörlerden yapılacak olan 5 adet 100 TL veya üzeri alışverişe 50 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için “YİRMİ” yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin SMS ile 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya taksitli ve peşin işlemler dahil olup, ticari kartlar ve Worldpuan ile yapılan alışverişler ve nakit çekim işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
 • SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir.
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar kartlara 08 Haziran 2011 tarihine kadar yüklenecektir.
 • Kampanyada kazanılacak 50 TL Worldpuan için son kullanım tarihi 20 Haziran’dır.
 • Aynı gün aynı World üye işyerinden yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. okan sunar dedi ki:

  kampanyada metro gros marketin aynı gün batıkent ve etlik şubelerinden ayrı ayrıalış veriş birtane olrakmı kabul edilecektir

 2. sait dedi ki:

  worldcartın 20. yılını kulayarak söze başlamak istiyorum.vakıf world kartını,vakıfbank(ama world değil) POS CİHAZINA PETROL aldığım yerde yanlışlıkla çekilmiş.ayrıca 100 tl yi 5 taksitli alışveriş yaptım.taksitli olabilir.deniyor.ayrıca petrol çalışanının yanlış pos cihazından geçirmesi benim hatam değil.bu petrol istasyonu world üyesi.şimdi benim 5 ayrı günde 5 kez 100 tl ve üzeri alışveriş yapmama rağmen 50 tl değerinde worldpuan alamazsam iyi olmaz.yinede world karttan vaz geçecek değilim.

 3. Yılmaz AVCI dedi ki:

  Kampanyaya katılmak için YİRMİ yazıp kartın son altı hanesini yazıp 3160 a gönderdim.katılım mesajınızda hata var diyor.ne yapmam lazım.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.