World Mart 2013 kampanyasında 100 TL puan hediye

 • 08 Mart 2013
World Mart 2013 kampanyasında 100 TL puan hediye

World kredi kartı sahipleri kazanmaya devam ediyor. World Mart ayı boyunca toplamda 100 TL world puan hediye ediyor. World ile yapacağınız gıda marketi, akaryakıt, giyim ve elektronik alışverişlerinizden ilk 100 TL’den sonra her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye fırsatı sizleri bekliyor.

World Facebook sayfası üzerinden kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 8 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında gıda marketi, akaryakıt, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketleri ve beyaz eşya sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dahildir.
 • Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 6 Nisan 2013’te yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 17 Nisan 2013’te geri alınacaktır. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ali Cemak ŞİMŞEK dedi ki:

  benim kulandığım kart opet world kart harcamalarıma word puan ve markaya özel ekstra puan yükleniyor kampanyanıza katılımımda kazandığım puanlar world puan olarak yükleniyo ancak harcama yaparken bu iki world ve markaya özel ekstra puanlar ekranda bir görülüyo bu kampanyadan kazandığım puanları harcadığımda markaya özel ekstra puanlardan siliniyo world dende kazandığım puanlar günü geçti diye siliniyor bu puanları ayrı ayrı nasıl harcarım

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.