World mobil ödeme 4×25’e 25 TL hediye 1-31 Mart 2017

  • 01 Mart 2017
World mobil ödeme 4×25’e 25 TL hediye 1-31 Mart 2017

World kart sahiplerine özel mobil ödeme kampanyası Mart ayında da devam ediyor. Yapı kredi cüzdan uygulamasını yükleyerek android cep telefonunuzla yapacağınız temassız ödemelerde 25 TL world puan kazanacaksınız. Kampanyaya 1 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak alışverişler dahildir.

Temassız ödemelerinizi Şok marketlerden yaparak 6×100’e 50 TL GIDA kampanyası ile birleştirebilirsiniz.

Dikkat: Mobil ödeme, temassız ödeme aynıdır. Kasiyerler büyük oranda öğrendiler sorun yaşayan olursa siz kredi kartından temassız ödemeyi açın derseniz anlarlar. Ödeme için telefonun arkasını pos cihazın üzerinde 1 cam yaklaştırın ekranda ödeme yapılıyor uyarısı gelecektir.

Mobil Ödeme Yapı Kredi cüzdan ile nasıl yapılır?

– Mobil ödeme fonksiyonu NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır.

– Cihazın ayarlar bölümünden NFC özelliğinin aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

– Uygulamanın mobil ödeme bölümünden ödeme yapılmak istenen kartın mobil ödemeye açılması ve öncelikli kart olarak belirlenmesi gerekmektedir.

– Ödeme esnasında akıllı cihazın temassız özellikli POS terminaline yaklaştırılması yeterlidir.

– Yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra ödeme esnasında uygulamayı açmanıza gerek kalmaz, cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak cihazınızı uyandırmanız ödeme yapmak için yeterlidir.

 

Kampanyaya katılmak için

– Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin.

– Uygulamaya giriş yapın.*

– Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.

*Yapı Kredi Cüzdan şifreniz, Yapı Kredi İnternet Şube ya da Mobil Şube şifreniz ile aynıdır, Eğer şifreniz yoksa Yapı Kredi İnternet veya Mobil Şubelerimizden “Şifre Al”ı tıklayarak hızlıca oluşturabilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya dahilinde 1-31 Mart 2017 tarihleri arasında Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız 4 adet 25 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerine 25 TL Worldpuan verilecektir. Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL değerinde Worldpuan kazanabilecektir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak alışverişler dahildir. Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır. Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar 20 Nisan 2017 tarihine kadar, müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 1 Mayıs 2017 olup, kullanılmayan puanlar 2 Mayıs 2017 tarihinde geri alınacaktır. Müşterilerin Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması gerekmektedir. Mobil ödeme fonksiyonu Android işletim sistemine sahip mobil ödemeyi destekleyen cihazlarda bulunmaktadır. Mobil ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasının kurulması, mobil ödeme menüsünden kredi kartlarının mobil ödemeye açılması gerekmektedir. Akıllı telefon temassız POS terminallerine yaklaştırılarak mobil ödeme işlemi gerçekleştirilebilir. Bir cihazdan yalnızca bir müşteri numarası altında kayıtlı kredi kartlarından yapılan işlemler ödüllendirilecektir. Ödüllendirmede müşterinin kullandığı son cihazın NFC özellikli ve 4.4.2 üzeri Android işletim sistemli mobil ödemeyi destekleyen bir cihaz olması gerekmektedir. Müşteri mobil ödeme yaptıktan sonra iOS işletim sistemli ya da farklı bir Android cihazdan Yapı Kredi Cüzdan uygulamasına giriş yaptığı takdirde kampanyadan faydalanamaz. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Vakıfbank word dahilmi

  2. şafak dedi ki:

    Vakıfbank dahil değil malesef, ayrıca vakıfbankta cüzdan uygulaması yok bu kampanya cüzdan uygulaması üzerinden mobil ödeme olarak yapılabiliyor.İyi günler dilerim.

  3. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler şafak iyi günler

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.