World nakit play kart kampanyasında 25₺ hediye Kasım 2022

  • 04 Kasım 2022
World nakit play kart kampanyasında 25₺ hediye Kasım 2022

Yapı kredi müşterileri World Nakit, Play Nakit ve World Nakit Dijital karta özel kampanya kapsamında yapacakları 50₺ ve üzeri her ikinci ödemede 5₺ olmak üzere toplamda 25₺ indirim kazanacak. Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihleri arasında world mobilden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

Kampanyadan World Nakit Dijital, World Nakit ve Play Nakit kartlar ile World Üye İşyerlerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.
Fatura ödemeleri ve ön ödemeli kart yüklemeleri kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerli olup bir müşteri kampanyadan her ay en fazla 25 TL indirim kazanabilir.
Kazanılan indirimler kampanya bitiş tarihini takip eden ayın ilk Çarşamba günü kampanyaya uygun işlem yapılan ve açık statülü World Nakit, Play Nakit veya World Nakit Dijital karta artı bakiye olarak yansıtılacaktır.

Abonelik
Bildir

4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Anonim
10 ay önce

N11 worldpuan sadece marka puan yuklendi 100tl ama harcayaniyorum bunu nasıl harcarım ayni sorun başka kimde mevcut

Anonim
10 ay önce
Yanıtla  Anonim

Aynı sorun bende de mevcut. N11 ödeme seçenekleri arasında 100₺ puanım görünmüyor, ama yapı kredi bankası üzerinde puanım görünüyor. N11 müşteri hizmetlerini 2 kez aradım, çözüm bekliyorum. Çözmezlerse Tüketici Haklarına şikayet edeceğim.

Anonim
10 ay önce

Selamlar Nesrin hanım, sitenizin sayesinde birçok kampanyadan haberdar oluyoruz emeğiniz büyük.
Bende kampanyaları olabildiğince takip ediyorum. Benimle e-posta adresinizi paylaşırsanız gördüğüm tüm kampanyaları ekran görüntüleriyle birlikte sizle daha hızlı paylaşabilirim isterseniz.
iyi istirahatler dilerim.

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x