World Özdilek market kampanyası 200’e 30 TL hediye 16 Şubat – 29 Mart

 • 16 Şubat 2017
World Özdilek market kampanyası 200’e 30 TL hediye 16 Şubat – 29 Mart

World kredi kartı sahipleri Özdilek marketlerden yapacakları toplamda 200 TL ve üzeri peşin market alışverişinde 30 TL değerinde world puan kazanacak. Kampanya 16 Şubat – 29 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Yapı kredi cüzdan üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Cüzdan dışı katılımlarda 20 TL hediye edilecektir.

 

Kampanya Ayrıntıları

Yapı Kredi World ile 16 Şubat – 29 Mart 2017 tarihleri arasında Özdilek Süpermarketleri’nde toplam 200 TL ve üzeri peşin market alışverişlerine 20 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve banka kartları, Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler ve ticari kartlar dahil değildir. Kampanyada kazanılan puanlar 13 Nisan 2017 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım 24 Nisan 2017’dir. Yapı Kredi Worldcard ve banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için OZDILEK yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılımlarda yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez, toplamda 30 TL puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından “Kampanyaya Katıl” butonuna basılmalıdır. Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan Worldpuan’lar 28 Nisan 2017 tarihine kadar yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 9 Mayıs 2017‘dir. Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  tek seferde mi yoksa toplamımı 200

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Toplamda 200 TL alışveriş yapılmalıdır.

 3. hikmet dedi ki:

  tek seferde olması gerek anonım

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Hikmet, tek seferde değil. Belirtilen tarihler arasında toplamda yapılacak 200 TL alışverişte hediye gelecek.

 5. hikmet dedi ki:

  olabılır world kampanyaları tek seferde yap diyorda

 6. Srsr dedi ki:

  Bence bekleyip world un market kampanya sı ile birleştirmeliyiz şubat sonu olmazsa martta

 7. New Horizon's dedi ki:

  Hayret bu sefer, tek seferde peşin değil, toplamda olması iyi olmuş, geçmiş kampanyalarda tek seferde geçiyordu ve ulaşmak zor oluyordu…

 8. Doğan dedi ki:

  SIZE OZEL, SUBAT VE MART AYLARINDA YAPI KREDI BIREYSEL KREDI KARTINIZLA HER AY 4800TL HARCAYIP 25TL, 5700TL HARCAYIP 45TL PUAN KAZANMAK ICIN ODUL YAZIP 4454’E GONDERIN. DETAYLI BILGI ICIN: https://ypkrd.co/cC SMS ALMAMAK ICIN H YAZIP 4944’E GONDERIN. MERSIS:0937002089200741 B016.bu kamoanyadan şubat 5700.mart 5700 yaparsam.ayrı ayrı 45 lira alabilirmiyim…srsr yardımcı olurmusun.

 9. Doğan dedi ki:

  Koşulları
  Kampanyadan sadece SMS/Yapı Kredi İnternet Şubesi/Yapı Kredi Mobil/Yapı Kredi ATM ile bildirilen müşterilerimiz yararlanabilir. Belirtilen aylarda Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile toplamda belirtilen tutarda harcama yapmanız durumunda, yine belirtilen tutarda puan kazanırsınız. Kampanya iki ay sürecektir, yapılacak harcama toplamları aylık olarak her iki ay için ayrı hesaplanarak hedefin gerçekleştirilmesi halinde her iki ay için de müşteri bazlı ödüllendirme yapılacaktır. Hedef ve ödül kişiye özeldir, değişiklik yapılamamaktadır. Verilen harcama hedefini gerçekleştiren müşterilerimize puanları bir sonraki ayın ilk 10 günü içerisinde harcama yapılan kartın açık ve kullanılabilir statüde olması durumunda yüklenecektir.srsr açıklama böyle.müsteri hizmetlerini aramak istemiyorum.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.